Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как откорректировать, завышены НО

Відправлено користувачем knopka777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, в апреле по отгрузке у меня завышены НО. Менеджеры убрали позицию товара и не уведомили бухгалтерию...Покупатель отразил правильно: две позиции, у меня по Деке и НН - три, как выписывать РК? Надо уточненку подавать к деке?
А мне вот нравится НЕ УВЕДОМИЛИ МЕНЕДЖЕРЫ
а по проводкам посмотреть????
Они не в базе изменили, а в экселевском файле, но вопрос не в этом.


Quote
knopka777
Здравствуйте, в апреле по отгрузке у меня завышены НО. Менеджеры убрали позицию товара и не уведомили бухгалтерию...Покупатель отразил правильно: две позиции, у меня по Деке и НН - три, как выписывать РК? Надо уточненку подавать к деке?

Мое мнение: РК на 1 позицию на "повернення товару або авансових платежів"
Уточненку надо

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я собираюсь делать "зменшення кількості"...
Quote
knopka777
Я собираюсь делать "зменшення кількості"...

Абы прошло smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Покупатель отразил правильно: две позиции - ЯК ЦЕ?
а щоб без уточнюючих, зробить якобиповернення по докам у червні?
А я могу сделать возврат, без документа возвратного?
Quote
Oxi
Покупатель отразил правильно: две позиции - ЯК ЦЕ?
Менеджери самовільно відвантажили дві позиції, а покупцю видали видаткову накладну не з 1С, а підкориговану ексельку, у якій вони самі видалили позицію. У бухгалтера в 1С залишилася накладна з трьома позиціями.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Очень просто, менеджер изменил в экселе количество и отдал покупателю новую расходку, у меня осталась старая.
Quote
knopka777
А я могу сделать возврат, без документа возвратного?

Заменить исходную накладную с двумя позициями на документ с тремя позициями, потом отписать от покупателя одну позицию обратно как возврат.
С менеджера взыскать моральный вред в виде мартини, шампанского или что Вы там любите smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Покупатель отказывается. Я хочу задним числом исправить расходу, а что с НН делать...
Quote
knopka777
Очень просто, менеджер изменил в экселе количество и отдал покупателю новую расходку, у меня осталась старая.
домовтесь з покупцем+ його ПК не пострадає
Quote
knopka777
Покупатель отказывается. Я хочу задним числом исправить расходу, а что с НН делать...
у покупця абракадабра буде
моя думка: робите рк на мінус 1 позицію, шлете покупцю, він її реєструє, декларує датою виписки рк разом з основною пн
ви декларуєте даний рк, в періоді реєстрації
Quote
Монна Нонна

Здравствуйте, в апреле по отгрузке у меня завышены НО. Менеджеры убрали позицию товара и не уведомили бухгалтерию...Покупатель отразил правильно: две позиции, у меня по Деке и НН - три, как выписывать РК? Надо уточненку подавать к деке?

Мое мнение: РК на 1 позицию на "повернення товару або авансових платежів"
Уточненку надо
навіщо постачальнику уточньонка?
Quote
Oxi


Здравствуйте, в апреле по отгрузке у меня завышены НО. Менеджеры убрали позицию товара и не уведомили бухгалтерию...Покупатель отразил правильно: две позиции, у меня по Деке и НН - три, как выписывать РК? Надо уточненку подавать к деке?

Мое мнение: РК на 1 позицию на "повернення товару або авансових платежів"
Уточненку надо
навіщо постачальнику уточньонка?

зняти зайві зобов"язання

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Рк на повернення товару або авансових платежів на позицію яку не відвантажували.
А вже дивлячись яким числом ви будете виписувати рк на зменшення, якщо поточними і реєстрація відповідно в межах граничних термінів то в періоді виписки, а якщо квітнем то відповідно рк відображаєте в декларації по даті реєстрації тобто в червневій.


Якби ж рк був на плюс то незалежно яким числом реєстрація треба включати по даті виписки рк.

Тобто в Вашому варіанті рк на мінус включаєте декларацією або травневою якщо випишите 16-31 травня і зареєструєте до15 червня або ж червневою декларацією у випадку виписки рк квітнем і реєстрацією поточною датою.

Уточнююча декларація потрібна тільки у випадку збільшення пз.
Quote
ksenja1402
Рк на повернення товару або авансових платежів на позицію яку не відвантажували.
А вже дивлячись яким числом ви будете виписувати рк на зменшення, якщо поточними і реєстрація відповідно в межах граничних термінів то в періоді виписки, а якщо квітнем то відповідно рк відображаєте в декларації по даті реєстрації тобто в червневій.


Якби ж рк був на плюс то незалежно яким числом реєстрація треба включати по даті виписки рк.

Тобто в Вашому варіанті рк на мінус включаєте декларацією або травневою якщо випишите 16-31 травня і зареєструєте до15 червня або ж червневою декларацією у випадку виписки рк квітнем і реєстрацією поточною датою.

Уточнююча декларація потрібна тільки у випадку збільшення пз.
точно
Quote
Монна Нонна



Здравствуйте, в апреле по отгрузке у меня завышены НО. Менеджеры убрали позицию товара и не уведомили бухгалтерию...Покупатель отразил правильно: две позиции, у меня по Деке и НН - три, как выписывать РК? Надо уточненку подавать к деке?

Мое мнение: РК на 1 позицию на "повернення товару або авансових платежів"
Уточненку надо
навіщо постачальнику уточньонка?

зняти зайві зобов"язання
нема зареєстрованого рк, просто так не знімаються ПО
Не можу зрозуміти, чому покупець мені каже, що остання дата, якою може бути РК це 16.05?
Я так розумію що він має на увазі з 16.05 по 31.05 виписку, щоб реєстрація була без штрафів.
Якщо ж випишите 15.05 чи раніше то буде штраф за несвоєчасну.
А якщо ви випишете до 15.05 чи раніше то пк по податковій покупець отримає лише в червні по даті реєстрації рк, а випишете 16.05 - 31.05 включить в декл за травень
Ні, саме 16-те, я зробила РК 31-м, мене попросили змінити
Незнаю у зв'язку з чим в них така забаганка, але це ваші покупці хочуть 16 - будь ласка 16, вам різниці немає.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000415