Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повернення коштів по корпоративній карті

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Працівник був у відрядження, розрахувався за паливо 1484,55 грн два рази, потім якась оплата не пройшла і банк повернув 1470,36 грн. Якими проводками правильно закрити ці рухи? Буду дуже вдячна за відповідь!
В мене були проводки Дт 3721 Кт 311 1484,55 грн. + Дт 333 Кт 311 - 1484,55 грн.,
потім повернення Дт 311 Кт 333 1470,36 грн., а сума 14,19 грн. зависла на 333 рахунку.


Так ви питаєте чи розказуєте?smiling smiley чого воно зависло на 333, якщо воно мало зависнути на 372
Тобто треба списати обидві суми на 3721, а потім якою проводкою повернути?
ручною проводкою Дт 3721 Кт 311 і з мінусом 1470,36 грн.?
Правильно?
Сумму 14.19 ищите в банковской выписке по счету корпоративной карточки (обычно несколькими днями позже), скорее всего это списание банка.
По моему проводка Дт 3721 Кт 311 не состоятельна, так как у Вас нет никаких документов подтверждающих внесение денег в банк работником.
Думаю, що контрагент помилився і повернув не ту суму.
то 1 процент банк утримав, або Віза
Ні, утримання вони окремими проводками показують.
якщо віза то не окремими. в мене було по особистій карті що менше верталось
В нас банк комісійні завжди списує окремим платежем.
Ситуація така, заправлено 32,99 л. два рази по 1484,55 грн., повернуто 32,99 л. по ціні 1470,36 грн. заправкою (по чеках - часткова відміна сплати, повернення по чеку, а чек був на суму 1484,55 грн.). Очевидно, що заправка вирішила так вирівняти вартість палива. Але як це все провести тепер?
Два рази прочитав і нічо не поняв
Директор дав 3 чеки по заправці: перші два по 1484,55 грн. заправка на обох на 32,99 л., третій чек - часткова відміна 32,99 л., але сума на чеку 1470,36 грн.
Ну так це збій в системі заправки. Проведіть через 377 і хай там зависне
это курсовые разницы
сторно операции и разницу на курсовые


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Це паливо заправлене в Україні
тю
так позвоните в бухгалтерию сети заправок и спросите


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Я бы, наверное, таки на 377 повесила и потом бы списала тихонько. Вряд ли у сети заправок добьешся ответа, имхо. Да и времени жалко, сумма незначительная.

У меня время от времени бывает, что квитанция по оплате с карты за ГСМ отличается от чека - когда на копейки, когда и чуть больше (2-3 грн.) Просто чудаки-кассиры округляют почему-то... Тоже думала звонить, требовать справедливости )) (чтоб научили, что ли, кассиров пробивать точную сумму) Потом не стала заморачиваться...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000002