Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 3 група 1ДФ та військовий збір.

Відправлено користувачем anuri 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, що вказувати у пункті Військовий збір при здачі звіту 1ДФ , якщо ФОП 3 група (єдиний податок) виплатив дохід 500 грн. на рахунок другого ФОП 3 група (єдиний податок) за надані послуги. Ознака доходу 157. ПДФО не сплачуємо. В пункт військовий збір ставити прочерки чи якусь суму? Дякую!
Там вказується сума,з якої сплачується військовий збір, ФОПи туди не входять
Тоді прочерки ставити?


У вас виплата була тільки ФОПу?
Так , тільки цьому одному ФОПу. Найманих працівників нема.
ну якщо вирішили подавати 1-ДФ, то ставте нулі
Я б не подавала. В податковій сказали, що треба здавати. Я так розумію , що цей звіт подається тільки Тоді, коли були якісь оплати ФОПу або фізичній особі. Якщо оплат ніяких у наступному кварталі не буду робити, то і звіт не буду здавати.
А, якщо ФОП, якому ми перерахували кошти за проживання в готелі (минулого кварталу), повернув нам ці кошти в цьому кварталі, оскільки туристи не могли поїхати у готель. Фоп перерахував нам, а ми повернути туристам. В такому випадку треба якийсь ще звіт 1 дф подавати?
Тобто за минулий квартал ми звіт 1дф подаємо зараз, оскільки цьому ФОПу перерахували кошти. А якщо він нам ці комши повернув, то у наступному кварталі вже нічого не продаємо. Бо я думала, що треба якось ту суму скорегувати і показати , що кошти вони повернули.
Вам взагалі нічого по фопу не треба подавати. Він сам за себе платить податки
Quote
Kisulya
Там вказується сума,з якої сплачується військовий збір, ФОПи туди не входять

У налоговой другое мнение по этому поводу:
[news.dtkt.ua]
Тут стільки двояких бачень по цьому звіту, що легше його не здавати, якщо він ні на що не впливає. ФОП платить сам за себе, то для чого його взагалі потрібно....
А як же бути із "аналогавая сказала паказивать"? >grinning smiley<
В цьому випадку цей звіт, як з пустого в порожнє переливати... А ви як радите?
Если вы только ради фора будете его подавать то не подаыайте
Quote
Котег :-)
Вам взагалі нічого по фопу не треба подавати. Він сам за себе платить податки
Если читать ПКУ - то подавать по ФОПам не надо, согласен
Если смотреть письма ГНИ - то обязательно
При проверках они обязательно штрафуют за неподачу ФОПов. А там уже нанимайте адвокатов и судитесь.
Что дешевле штрафы или услуги адвоката ?
А штраф, кажется за 1-й 510,00, а потом двойной 1020,00
Четыре квартала, за три года получается весьма прилично, вот и думаешь сдавать или нет ????????
Начинать опять этот многолетний спор бессмысленно, информацией поделились и пусть каждый сам принимает решение о сдаче не сдаче и заполнению.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000447