Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дисконтування фінансової допомоги

Відправлено користувачем An_Accountant 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, хто дисконтує фін. допомогу або позики? Як це на практиці робиться, якщо гроші весь час то беремо, то віддаємо. Можливо у когось є робоча таблиця по дисконтуванню?
дисконтируется только долгосрочная помощь


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Я розумію, але у мене договір позики на 4 роки, але ми беремо, наприклад, 1 млн. євро, потім 300 тис. повертаємо до кінця року, а все решта через 4 роки.


если у Вас прогноз возврата до года, Вы отражаете это в составе краткосрочной задолженности и ничего не дисконтируете


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Р.В. - я це розумію, але у нас по прогнозам немає планів повернати, навпаки, нам поступово приходять транші по 500 К євро, які ми повернемо, умовно 31.12.2020.
важно то, как вы классифицируете помощь при первоначальном признании, смотрим в договор что там написано, если строк выдачи и возврата более 12 (что соответствует принципам вашей учетной политики) все - в долгосрочную сразу все, но с выделением краткосрочной части и т.д. Зачастую с целью уйти от дисконтирования прописывается краткий срок, который на каждую отчетную дату продлевается доп.соглашением на год, потом еще и т.д.
Та зараз у податкової нова фішка, вони за дисконтування почали такі доходи донараховувати, що огоооооо, тому краще зробити і спати спокійно. ніж потім по судам ходити і доказувати щось.
В тому ж справа, що на практиці такого не бачив sad smiley
ну, насколько я знаю, было всего одно дело, и то, вроде выиграно в суде
если учет велся по нашим стандартам


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038499999999997