"Ливень десятилетия" в Японии затопил улицы и разрушил дома Зеленский поздравил полицейских с профессиональным праздником Число смертей от COVID-19 в России превысило 10 тысяч Помощь при инсульте и инфаркте оказывают более 250 медучреждений — НСЗУ Аномальные +39 и грозы ударят по Украине, погода приготовила резкие качели: новый прогноз Харьковские ученые получили разрешение на запуск ядерной установки "Источник нейтронов" Французский ученый высчитал, сколько людей нужно для освоения Марса Грозы, град и до +38°: где зальет и припечет больше всего В Киеве за сутки подтвердили 118 случаев коронавируса, двое - скончались Обыски в ракетных бригадах: открыли дело из-за возможной диверсии, следователей отстранили
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

попередній договір купівлі-продажу а/м ЮО у фіз.особи

Відправлено користувачем Nena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть розібратись... ТОВ уклало попередній договір про купівлю автомобіля у фізичної особи. В договорі вказано суму купівлі-продажу: попередню оплату та кінцевий платіж. Перерахували на рах.ФО попередню оплату. Виникає питання коли ми повинні сплатити ПДФО та ВЗ? При перерахуванні попередньої оплати чи кінцевого платежу? Так як проміжок часу між ними 6 місяців.
При предоплате нужно было и налоги на эту сумму платить


Фактично переданий після передоплати, а в договорі вказано що зг. акту, але не вказано коли.
Да какая разница что там в договоре
При предоплате надо было на эту часть налоги оплатить, и второй раз налоги по факту передачи , но эту часть уплатить не позже 30 числа следующего месяца
А як же відсутність переходу права власності?
Так Вы ж пишете что передача авто произошла!
И вообще не понимаю как у Вас пропустили платеж ФЛ без уплаты налогов confused smiley
Фізично авто передано, але юридично право власності перейде після укладення основного договору
повторюсь
Quote
Lin@
...не понимаю как у Вас пропустили платеж ФЛ без уплаты налогов confused smiley
Платіж пройшов і це факт. Треба розібратись як правильно...
ПДФО при купівлі-продажу виникає в момент переходу права власності, якого у нас по суті не було. А була попередня оплата згідно попереднього договору. Чи, може, я помиляюсь?
Почитайте НКУ!

Я уже похожа на попугая, но повторюсь!

Quote
Lin@
При предоплате нужно было и налоги на эту сумму платить
ОЗАРЕНИЕ!
А это случаем не легковой автомобиль?
Легковий а/м. 173статтю перечитала 3 рази. Зі звичайним договором купівлі-продажу все зрозуміло. Якщо перший продаж ФО за рік то податки відсутні, якщо другий третій, то 5%ПДФО і 1,5% - до нотаріального посвідчення. Але ми уклали нотаріально попередній договір, про те що в грудні буде укладено основний договір, сплатили попередню оплату і право власності на а/м до нас не перейшло. Тому нічого не платила в бюджет, а тепер вже не розумію
smiling bouncing smiley
о БОГИ....
Если продажа НЕ первая , должны оплатить налог ! чего Вы не сделали!

Стаття 164. База оподаткування

164.1. Базою оподаткування є загальний оподатковуваний дохід, з урахуванням особливостей, визначених цим розділом.

Загальний оподатковуваний дохід - будь-який дохід, який підлягає оподаткуванню, нарахований (виплачений, наданий) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду.
Так КОЛЛЕГА не понимает
Уже сто раз повторила ... НО!!!
ПОПЕРЕДНІЙ договір затмил разум winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001