Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

гражданско-правовой договор

Відправлено користувачем любаша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
здравствуйте. если юр лицо заключает с физ лицом гражданско-правовой договор на месяц на определенную работу, то нужно ли подавать ПОВІДОМЛЕННЯ про прийняття працівника на роботу ?
не нужно, это не працівник
это как разовая работа, я правильно поняла? по окончании работ выписать акт на всю сумму, на которую начисляются все налоги по зарплате 18%т 1,5% и 22% и платятся в срок с зарплатой до 20 след мес .
в есв и 1дф отражаются.


Quote
любаша
это как разовая работа, я правильно поняла? по окончании работ выписать акт на всю сумму, на которую начисляются все налоги по зарплате 18%т 1,5% и 22% и платятся в срок с зарплатой до 20 след мес .
в есв и 1дф отражаются.
вообще то налоги по зарплате не платятся до 20 числа след месяца. Это заблуждение. И зарплаты тут нету.
Quote
любаша
это как разовая работа, я правильно поняла? по окончании работ выписать акт на всю сумму, на которую начисляются все налоги по зарплате 18%т 1,5% и 22% и платятся в срок с зарплатой до 20 след мес .
в есв и 1дф отражаются.
Всі податки платите коли виплачуєте винагороду по договору. І ПДФО там інший код призначення і інший рахунок.
Якщо нараховано але не виплачено, то в цпд ті ж самі строки що і в зарплати по податках
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032599999999994