Російський опозиціонер - про ймовірність бунту в Кремлі проти Путіна: "Павук став слабким і токсичним" Війна в Україні може тривати до 2024 року: Жданов пояснив, що на це може вплинути Салати на Новий рік 2023: рецепти "Олів'є" по-новому Понад 50% росіян хочуть переговорів з Україною – опитування росЗМІ Аномальне тепло чи люті морози: синоптик розповів, якої погоди чекати у грудні в Україні Росія втратила у війні проти України 200 тисяч військових – Подоляк Замінять оселедець під шубою: три страви на Новий рік 2023 з простих інгредієнтів Нинішня морозна погода протримається в Україні щонайменше тиждень – Укргідрометцентр Скабеєва залякує росіян Гаагою: "Поплічник путінського режиму чи повз проходив – винними будемо всі" Яке у ЗСУ пріоритетне завдання на фронті: експерт пояснив про ключ до перемоги у війні
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проверки по возмещению НДС

Відправлено користувачем ksu__82 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Первый раз хотим подавать заявку на возмещение ндс. Подскажите как и что они проверяют и как уведомляют о предстоящей проверке? И где они это делают у себя или у нас в офисе?
это камералка
для начала, прочтите НКУ в этой части


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
это камералка
це або камералка, або позапланова невиїзна, або позапланова виїзна перевірка.
В кожного по різному.


У нас відшкодування кожен місяць. Якщо відшкодовуємо до 100 тисяч (камеральна перевірка у них на місці ).Подаємо реєстр, копію платіжок, копію ЦМР. Якщо більше 100 тисяч приходять на перевірку і то , якщо попадаєте ( розприділяє керівництво ).В нас було тільки один раз. Перевіряють тільки заявлений період (додаток №3)
А если это возмещение за взятые машины в лизинг им нужно подавать накладные на эти машины? Больше 100 тысяч
Quote
ksu__82
А если это возмещение за взятые машины в лизинг им нужно подавать накладные на эти машины? Больше 100 тысяч

а что вдруг стало можно возмещать не оплаченный НДС?
Говорят что можно
Quote
ksu__82
Говорят что можно

smoking smiley
Это из темы
НА ЗАБОРЕ ТОЖЕ НАПИСАНО
Ну подайте , найдите на свою ...опу приключения grinning smileyspinning smiley sticking its tongue out
ПКУ

ст.200.4 При від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума:
б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг...
Я понимаю что на заборе все что угодно может быть написано. Я с этим столкнулась впервые. Вот и пытаюсь на здесь узнать у опытных бухгалтеров в этом вопросе. Спасибо за помощь.
А кто говорит если не секрет? в налоговой небось проконсультировали "по доброте душевной" ))
Угадали, горячая линия налоговой и бухгалтер с другого форума. Спасибо Вам большое!
Quote
ksu__82
А если это возмещение за взятые машины в лизинг им нужно подавать накладные на эти машины? Больше 100 тысяч


Ви можете заяви тільки оплачений в цьому періоді ПДВ .Тобто якщо у Вас по декларації за серпень 100 тисяч від"ємне значення, а в серпні проплачено за (товар, послуги ) з ПДВ на суму 50 000 ПДВ.То до відшкодування можна заявити тільки 50 тисяч.
Я планую подать Дод. 4 на повернення коштів на свій поточний рахунок з СЕА, які були надміру сплачені.
Чи передбачена в такому випадку податкова перевірка?
Я не бачу підстав. .. Хто подавав таку заяв, поділіться практичним досвідом.
Продолжу тему, если налоговая выписана в ноябре, экспорт в ноябре, а за товар мы оплатили в декабре, я могу с ноябрьской декларацией заявить о возмещении?
Нет, только после оплаты можно просить возмещение. По крайней мере нам так говорили в налоговой когда мы подавали на возмещение.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041400000000003