Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не виписали ПН на чек

Відправлено користувачем Torivin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Не виписали ПН на чек
Добрий день
Мій шеф весь час у відрядженнях по всій Україні. Заправляє автомобіль у різних містах, але на одній і тій самій заправці. Чеки скидає мені на електронку, я відповідно пересилаю на електронку бухгалтерії заправки. Завжди проблем не було, але якогось разу ПН вони не виписали (сума ПДВ 1800,00грн).податковий кредит втрачати не хотілось і строки реєстрації пройшли. Як можна вплинути, щоб вони всеж-таки виписали ПН
оформить топливную карту
сейчас - никак, он заправлялся как физик


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Если НДС 1800, то тогда весь чек 10800, а это уже превышения лимита расчетов межу юриками в 10 т. грн,


что ж это за бак, если заправка на 10800? smiling smiley
там общий чек на 1800


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: кадры
помогите разобраться с ситуацией
работник работал механиком в августе назначили диреторм как правильно сделать запись в трудовой книжке
Взагалі там чек не один за день, а декілька. І дійсно - сума ПДВ 800,00грн
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027799999999997