Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

касир та ЦПД

Відправлено користувачем katiatk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
касир та ЦПД
Доброго дня, підкажіть будь ласка, на ТОВ тільки директор (+викон.обовязки гол.бух), + 1найм прац ("менеджер"), по штат.розпису касир не передбачений, ситуація склалася така, що потрібно по документації провести так щоб "менеджер" міг оприбуткувати отриману виручку в касу за два роб.дні з його підписами на вко та пко. чи можу на місяць оформити його по цпд на обовязки касира по внутр.сумісництву? чи додавати в штатний розпис касира і на 0,1 ставки на 1 міс? чи може ще якісь варіанти?
І ще одне питання чи можу оприбуткувати в касу повор.фін.допомогу і виплатити зп (без внесення на р/р в банк)?
Дуже дякую!
Re: касир та ЦПД
Цпд тут ніпричому
Re: касир та ЦПД
Наказом покладіть обов язки касира на менеджера з підписання договору про мат.відповідальність


Re: касир та ЦПД
Quote
katiatk
І ще одне питання чи можу оприбуткувати в касу повор.фін.допомогу і виплатити зп (без внесення на р/р в банк)?
Дуже дякую!
Можно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000251