Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Довідка для декретчиці

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мене вже замучила наша працівниця, яка має вийти в декрет на наступному тижні. Ще з липня!!! почала мене мучити, що їй потрібна довідка. Яка? Версії постійно змінювались: 1. що ми її відпускаємо в декрет і не проти що вона йде в декрет (за зміст довідки знаю - хоч стій, хоч падай...), 2. що ми їй виплатимо декретні (те саме - ноу коментс ...). 3. що вона йде в декрет.

Каже, щоб без довідки їй не видадуть лікарняного на декретні.

Попри всі мої роз"яснення як і коли відбуваються виплати, що потрібен лікарняний листок і т.д. і т.п. просить цю довідку і ніяк інакше. У мене є великі сумніви щодо необхідності цієї довідки і правдивості всього, що каже ця жінка, але... Чи в когось було щось подібне? і як ви складали подібну довідку? бо все ж таки керівництво попросило щось їй та видати, і потрібно правильно написати цей документ... А можливо дійсно лікарі таку довідку вимагають...сама вже не знаю...
Пусть напишет заявление, в которм укажет, какая справка ей необходима и выдайте, что просит. А то ОБС получаетсяsmiling smiley
Re: Довідка для декретчиці
Це якійсь брєд smiling smiley
Лікарі самі знають, коли видавати лікарняний. А вона вже сама що хоче, те з ним і робить - хоче, йде в декрет, хоче, ще кудись йде smiling smiley)))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Ну власне я так всім і пояснювала, що ми не можемо ні констатувати, що вона вагітна, ні той факт коли їй треба в декрет і т.д. Це все робить лікар!!! Але нікому нічого довести не можу... треба довідку, що вона йде в декрет, при тому ще задовго до самого декрету ця довідка вимагалась...
Re: Довідка для декретчиці
Ви ніяк не можете написати таку довідку smiling smiley)) Ви не лікар, а рішення про йти в декрет приймає лише вона сама.
Для чого вона їй?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Довідка для декретчиці
Лікар зобов'язаний видати листок непрацездатності без будь-яких довідок.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Вона каже, що у жіночій консультації від неї таке вимагають... вона з районного містечка... за порадою вище, попросила написати її заяву про видачу довідки. У заяві вона написала дослівно "зі змістом про те, що мій роботодавець виплатить мені декретні кошти" але в кінці цієї "довідки" додам, що вихід у декрет та виплата декретних відбудеться після надання відповідного лікарняного листка згідно чинного законодавства.
я бы половину со второго месяца в декрет отправляла
предлагаю создать петицию


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Довідка для декретчиці
Quote
Нечемнуся
Вона каже, що у жіночій консультації від неї таке вимагають... вона з районного містечка... за порадою вище, попросила написати її заяву про видачу довідки. У заяві вона написала дослівно "зі змістом про те, що мій роботодавець виплатить мені декретні кошти" але в кінці цієї "довідки" додам, що вихід у декрет та виплата декретних відбудеться після надання відповідного лікарняного листка згідно чинного законодавства.

Може, просто лікарі з райлікарні хочуть взнати, чи вона взагалі працює? smiling smiley)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Довідка для декретчиці
Quote
Р.В.
я бы половину со второго месяца в декрет отправляла
предлагаю создать петицию

Со второго дня! smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна

Вона каже, що у жіночій консультації від неї таке вимагають... вона з районного містечка... за порадою вище, попросила написати її заяву про видачу довідки. У заяві вона написала дослівно "зі змістом про те, що мій роботодавець виплатить мені декретні кошти" але в кінці цієї "довідки" додам, що вихід у декрет та виплата декретних відбудеться після надання відповідного лікарняного листка згідно чинного законодавства.

Може, просто лікарі з райлікарні хочуть взнати, чи вона взагалі працює? smiling smiley)

ага...а тепер ще й дізнаються, що вона вагітна та йде в декрет ))) ну і декретні звісно будуть виплачені...
Так может ей просто выдать справку с места работы. Мол работает там то там то, с такого то числа по настоящее время.
Прикол... думала, только у меня декретчица ополоумела... тоже просила справку, чтоб мы поклялись, что ей выплатим декретные, когда принесла больничный мучила секретаря просьбами зарегистрировать больничный, дать справку, а нас дать справку, что она его принесла...требовала входящий номер и т.д. У нас до этого не предприятии всегда оплачивались больничные... с чего начались такие подозрения не знаю...
alesy, у мене теж такі думки є, що вона просто не довіряє... але причин для цього взагалі нема, ніхто її з роботи не гнав, керівництво у нас дуже лояльне. Я навпаки до неї сама дзвонила, щоб запитатись які вона вже має лікарняні, бо вона лежала на підтримці і коли їх принесе... ну дивна та й годі...


Довідку їй видала таку: ДОВІДКА

Видана ПІБ (ідентифікаційний код ______) про те, що вона дійсно працює у ФОП на посаді згідно наказу № від . ФОП підтверджує, що ПІБ буде виплачена допомога по вагітності та пологах, отримана роботодавцем від Фонду соціального страхування, у випадку надання ПІБ листка непрацездатності, що підтверджуватиме її вагітність та пологи, ці та інші дії будуть виконані виключно та на підставі Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105- XIV від 23.09.1999р.

Може ще комусь пригодиться для шалених декретчиць ))))
Подождите... после того как она принесет больничный, начнется ожидание денег... звонки участились и начались тревожные смс ... Мне кажется, она думала, я декретные себе выплачу... гормоны...
Я бы еще добавила "у випадку надання ПІБ вірно заповненого листка непрацездатності" или что-то в этом роде.
Blick, теж про це думала, але будемо вважати, що це у нас все заховано у фразі "ці та інші дії будуть виконані виключно та на підставі Закону України «Про..." winking smiley
А як довідка в посольство: працює, на період відпски а нею зберігається робоче місце
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039599999999995