Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Розрахунки за ВЕД контрактом, інша валюта оплати ніж контракту.

Відправлено користувачем Iryn4ik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підкажіть будь-ласка по такій ситуації: договір з нерезидентом укладено у валюті Евро,товар отримали у Евро, частину товару теж оплатили у Евро,а частину у Долларах (в договорі прописана ця можливість). Як правильно відобразити в обліку сумму оплати у Долларах? Чи можу я у 1С8 застосовуючи кросс-курс, перевести доллари у Евро, маючи по факту платіжне доручення у Долларах? І що потім робити із курсовою різницею?
Розглядала варіант з перерахунком заборгованості в валюту Доллара, але він не підходить так як можливо наступний платіж знову буде у Евро.
в 1С описанный механизм перевода, но, к сожалению, он не работает корректно
надо оплаченную часть в евро перевести в доллары
делаю так
завожу новый договр в евро
оплату провожу в евро
затем платежным поручением на 00 счет списываю полностью эту часть в евро, затем с 00 счета завожу доллары на долларовый контракт
остаток с 00 счета списываю на разницу кросс-курсов на доходы или расходы


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Добрый день, а если это была единоразовая оплата в долларах, а следующая будет опять в евро? Имею ли я право сама ввести сумму пересчитанную в евро по кросс-курсу на основании выписки в долларах?


Вы пересчитываете оплаченную часть по кросс-курсу нацбанка.
Это абсолютно законная операция.


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028499999999998