Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перевищення доходу 20 млн

Відправлено користувачем ksu-sem 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Хотіла запитати, в 4 кварталі маємо перевищення доходу 20 млн. грн, а це значить, що з наступного року компанія має перейти на подачу квартальної звітності з податку на прибуток з урахуванням податкових різниць.
до яких ще змін в господарській діяльності приведе перевищення доходу 20 млн.?
чи може вплинути перевищення доходу 20 млн на ризик потрапити під перевірку дфс? якщо в компанії штат. чисельність працівників -7 чоловік з зарплатою до 5 тис.грн

буду дуже вдячна за відповіді!
Quote
ksu-sem
Доброго дня!
Хотіла запитати, в 4 кварталі маємо перевищення доходу 20 млн. грн, а це значить, що з наступного року компанія має перейти на подачу квартальної звітності з податку на прибуток з урахуванням податкових різниць.
до яких ще змін в господарській діяльності приведе перевищення доходу 20 млн.?
чи може вплинути перевищення доходу 20 млн на ризик потрапити під перевірку дфс? якщо в компанії штат. чисельність працівників -7 чоловік з зарплатою до 5 тис.грн

буду дуже вдячна за відповіді!

Ну ще баланс і фін.рез прийдеться здавати у терміни які не співпадають с деклараціей на прибуток, ну то таке - наші проблеми, нажаль.

А от маленькі зарплати, це так - можуть виникнути питання.
До речі, учора мені був цікавий дзвінок з ПФУ, дзвонить дівчина і каже:"нам тут податкова дала списки підприємств у кого зарплата менше МЗП і ми обзвонюєм і з'ясовуємо причини". А в мене є одна людина, працює усього 1 годину на день і нарахування усього 3500,00, поки я їй втолмачила, що це за не повний робочий день і де це можна побачити у табл. 6, дуже погано працівниця ПФУ ! орієнтувалася у табл. звіту по ЄСВ.
Мотайте на вуса, може варто підняти оклади ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023399999999996