Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не можу здати Додаток 4 (декретні)!!!

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вже двічі відправляла Додаток 4 і двічі - не прийнято.

У звіті відображено декретні, жінка пішла в декрет у жовтні. Також подала додаткову таблицю 5 за жовтень (цей звіт прийнятий), а мені приходить квитанція 2 за листопад, що відсутній запис у таблиці 5 із категорією особи "5". Як бути??? Зробити таблицю 5 у листопаді і написати "дата початку відпустки по вагітністю і пологах 01.11.2018"???

Дякую!
Сьогодні я ще раз спробувала подати звіт без таблиці 5, думала, що можливо у них в системі вже з"явиться інформація про додаткову таблицю 5 за жовтень, яку я подала вчора. Але звіт і далі не приймався...

В результаті я таки додала за листопад таблицю 5 з датою початку відпустки по вагітності і пологам 01.11

Звісно, це не до кінця правильно, так як працівниця пішла у декрет у жовтні, але зате звіт прийнято smiling smiley Можливо хтось теж мав щось подібне???
В мене така ж сама ситуація. Подала спочатку додаткову табл. 5 за жовтень. А за листопад табл.5 не подавала. Все пройшло перевырку, звіт прийнято.


Quote
Нечемнуся
Сьогодні я ще раз спробувала подати звіт без таблиці 5, думала, що можливо у них в системі вже з"явиться інформація про додаткову таблицю 5 за жовтень, яку я подала вчора. Але звіт і далі не приймався...

В результаті я таки додала за листопад таблицю 5 з датою початку відпустки по вагітності і пологам 01.11

Звісно, це не до кінця правильно, так як працівниця пішла у декрет у жовтні, але зате звіт прийнято smiling smiley Можливо хтось теж мав щось подібне???


Я думаю що треба вам виправляти листопад.
Lina_Lina, я теж подала спочатку додаткову таблицю 5 за жовтень, і вона вже була прийнятою на той час. Та попри це звіт за листопад ніяк не приймався, здавала рази чотири. Як тільки зробила таблицю 5 за листопад, звіт був прийнятий...

Мабуть подзвоню у податкову і запитаю чи правильно зробила і в разі чого виправлюсь...
Налоговой пофиг, их только начисления интересуют, это в ПФ звонить надо.
Можно подать скасовуючу таблицу 5 за листопад.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030700000000006