Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 1-опп змiна головбуха

Відправлено користувачем Anya777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Читала багато тем на форумах, запуталась....
Звiльняеться головбуха, я переходу на ii мiсце. Подавати форму 1опп+ уточнюючi доки? Якщо право пiдпису у директора (пiдпис+печатка) в податкову та для банку. Чи ця форма податься, якщо головбух мае право пiдпису? Ще питания, для фоп змiна головбуха супроводжуеться також поданням 1-опп? I якщо у ФОПа тiльки один бухгалтер (по штатному головбух) це не корректно? Треба змiнити на просто бухгалтер, остiльки вiн единий?
Что за уточняющие документы? И что за главбух без права подписи? 1ОПП подайте и всё. Директор и печать при чем? Он же не меняется. В банк, если есть вторая подпись, подайте документы .
На счет ФОПов ,так у них нет бухучета, пусть ФОП сам всё и подписывает, зачем там должность гл.бух?


На предприятии только одна подпись директора, писали на форумах, если главбух без подписи то и подавать эту форму не нужно, вот и хочу уяснить где истина.
Если без подписи это не главбух
здрасти, у меня нет подписи в банке уже 10 лет, я то не главбух? smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
здрасти, у меня нет подписи в банке уже 10 лет, я то не главбух? smiling smiley
У меня в банке тоже нет. Я о налоговой говорю.
а


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029899999999994