Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Довіренність для підписання акту виконаних робіт головним бухгалтером

Відправлено користувачем OksanaOksana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Дуже прошу,у кого є бланк, хто користується довіренністю від директора підприємства на право підпису актів виконаних робіт головним бухгалтером!!!!!!! обшарила весь інтернет,але щось підходяще не знайшла, може неуважно шукала))) потрібно дуже терміново,дуже прошу
в графі "Затверджую" при наявності довіренності я маю право писати "Головний бухгалтер"? Чи пишу директор,а підписує бухгалтер?Дякую)))


в прямом.... не царское это дело, подписывать Акты выполненных работ вместо директора.
я думаю, что Вы не должны в шапке менять Директор на На гл. бух. Вы же по доверенности уполномачиваете не Гл. буха, а конкретно Иванову И.В., не важно, в какой она должности, да и по большому счету, абсолютно неважно, в штате она или нет. Я бы в шапке поменяла Директор на Директор або Відповідальна особа. Ставила ФИО подписанта и распись. А Ваши контрагенты уже вправе потребовать копию дока, на основании которого Акт утвердила Иванова
Я встречала у себя документ , шапка стандартная: директор - фамилия напечатаны
стоит подпись и на подписи штамп) " Подписано главным бухгалтером ФИО на основании доверенности № дата"

и ниже печать предприятия как обычно
Тоже интересует этот вопрос. Я читала что можно приказом уполномочить право подписи.
Есть у кого-то образец? Буду очень благодарна.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030399999999997