Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Штрафы в Пенсионный фонд

Відправлено користувачем Николетта 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Кожного року подаємо лист для відділу
персоніфікації про те що нарахувань
не було. І цього достатньо, щоб не
здавати звіти. А на початку 2010
писали листа, що робітників не буде, а
коли з'являться, то будемо звітувати.
І ніяких претензій. От тепер мабуть ще
треба спитати в ПФ, чи потрібно поновлювати
листа на новий 2011 рік.
А письма-это чье требование?
Могут ли к нам быть претензии без этих писем?
Предыдущий бухгалтер по ЗП оставила мне такую ситуацию - полтора года она начисляла человеку ЗП, не проверив его инвалидность. Т.е. инвалидность с него сняли, а в отчетах показывали как инвалида и начисляли 4% вместо 33,2%. Проверки ждать не хочу, хочу показать ошибку в ближайшем отчете, пока не перешли на ЕВС. Не могу понять, как начислять штраф - 5 или 10%. Пени не будет, т.к. на нужную сумму всегда была переплата. И где в отчете я показываю штраф?


Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какие штрафы грозят предприятию, если забыли показать в отчете за сентябрь зарплату по договору ЦПХ, при условии что все взносы в ПФ уплачены были вовремя.
Приветствую.

Вопрос по поводу админштрафа: слышал от одного бухгалтера, что можно оформить подписку на их пенсионный курьер и тогда тебе не вручат письмо с требованиям прийти для выписки админштрафа. Т.о. можно реально не платить или все равно тебе потом выкатят штраф через суд или еще каким-то обязательным образом?
В августе забыла оплатить ПФ до 20-го числа по неывплаченной зарплате. Оплатила 30-го. Выписали админштраф на директора 425грн., штраф 10% и пеню. Еще сказали - первый раз немного (425грн.). При последующих нарушениях админштраф больше 1000 грн. У знакомой в другом районе обошлось без админштрафа.
Quote
Aleksandr_A
Приветствую.

Сам себе частично отвечу по админштрафу:
Quote
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 38. Строки накладення адміністративного стягнення

Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як
через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому
правопорушенні - два місяці з дня його виявлення, за винятком
випадків, коли справи про адміністративні правопорушення
відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді).
Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до
цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення
може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення
правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як
через три місяці з дня його виявлення.
А у мене у Львові такмй досвід з практики:
бухгалтер у 2008 році не подала звіт взагалі. Я робила звірку станом на минулий місяць і перша вияснила факт неподання звіту. Поїхала до них в ПФУ, вони місяць думали що зі мною робити.
В результаті якимось чином відновили ті дані з персоніфікації і виписали постанову на 170 грн на підприємство. і все. ніякого уточнюючого не подавала.
Какими проводками отобразить штрафы в ПФ? Эти суммы, я так понимаю, не идут в ВР. Правильно?
Может кто подскажет.
Ошибочно ЄСВ, который удержан с работников перечислен на счет ЄСВ,который платит предприятие.
Будет ли админштраф?Письмо о переброске денег с одного счета на другой не прохидит.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035099999999999