Слишком много людей: В Киевском метро могут ввести новые ограничения 7 напитков, которые по содержанию сахара хуже газировки Родители в масках и без мягких игрушек - правила работы столичных детсадов Антикоррупционный суд заочно арестовал экс-владельца VAB Банка Лето не торопится: в Украине прогнозируют дожди и грозы Инвесторы банка "Аркада" перекрывают движение по Крещатику Украинские военные получили очередную партию бронетранспортеров Цукерберг раскритиковал Twitter за "фейковую метку" на сообщении Трампа Кулеба - о суррогатном материнстве: Это зарабатывание денег на торговле детьми В Черное море идет российский большой десантный корабль "Саратов"
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Обмеження в розрахунках готівкою і отримання/повернення позики від фіз.особи

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Яка зараз ситуація із обмеженням в 50т.грн. в розрахунках готівкою із фіз. особами і отриманням та поверненням безвідсоткової поворотно-фінансової допомоги (позики)?

Чим керуватися?
Оцим обмеженням і керуватисяsmiling smiley

Тобто якщо ваше підприємство видає або отримує готівкою фін.допомогу, то не більше 50 000 на день.
Quote
Виктория-3
Оцим обмеженням і керуватисяsmiling smiley

Тобто якщо ваше підприємство видає або отримує готівкою фін.допомогу, то не більше 50 000 на день.

Раніше обмеження позики не стосувалося, зараз не більше 50т.грн. на день?, навіть якщо позика від власника? навіть якщо від власника на виплату з/п?


Quote
Котег :-)
Так, зараз стосується всіх розрахунків

Здається обмеження не стосується виплати з/п, тобто 150т.грн. отримати позикою на з/п можна за раз, а віддавати позику три дні по 50т.грн.???
Чи я щось не розумію???
А зачем эти множественные знаки вопросов?
Зарплаты также касается,как и всего отсального
Quote
Котег :-)

Зарплаты также касается,как и всего отсального

А як, же полож№148: "...8. Обмеження, установлені в пунктах 6 та 7 розділу II цього Положення, не стосуються:
......

4) виплат, пов'язаних з оплатою праці;..."?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034100000000004