Российский космический корабль с роботом FEDOR не смог пристыковаться к МКС С воскресенья на 10 станциях карточка метро не будет продаваться и пополняться Зеленский рассказал о кандидатах в премьеры Ко Дню Независимости Украины в центре Киева зажгут праздничную иллюминацию Жарко и без осадков: погода на выходные День памяти защитников Украины: у Зеленского объяснили дату ТОП-10 продуктов с высоким содержанием магния Режиссер Алан Бадоев прокомментировал Шествие достоинства на Майдане Зеленский сравнил Крым и Донбасс с украденными детьми Разумков говорит, что 29 августа Рада не успеет проголосовать за новый Кабмин
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Граничні строки розрахунків з нерезидентом

Відправлено користувачем Oksigen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Хто вже отримував висновок від Мінєконом розвитку щодо продавження строків розрахунків за ЗЕД контрактом ?
За статтею 13 Закону про валюту та валютні операції граничні строки розрахунків встановлює НБУ, а ось подовжує їх Мінекономрозвитку шляхом видачі відповідного висновку.
Мінєкономіки рахує початок перебігу строку згідно ст. 253 ЦКУ , з наступного дня після відповідної операції, а НБУ відповідно до ст. 13 рахує включаючи день операції.
Відповідно виникає один день, який НБУ вже рахує як просрочку, тому що Мінєконом у висновок його не включає...
У кого який досвід цього року ?
Сейчас же 365 дней - точно нужно продление?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050499999999998