Кабмин упростил начисление субсидий трем категориям граждан Дубилет: Мы будем считать KPI для ключевых органов власти Десять украинцев пострадали в результате ДТП в Чехии Синоптики предупредили о похолодании в Киеве Шоколадный торт "Утренний кофе": простой рецепт без выпечки Епифаний получил премию за защиту прав человека Украинский флот пополнится двумя американскими катерами Президент РФ приедет и склонит голову перед монументом героям АТО – Кулеба Еврокомиссия призывает Британию объяснить дальнейшие шаги по Brexit Синоптики рассказали, когда ждать похолодания
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Авансовий звіт

Відправлено користувачем Oksigen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Авансовий звіт
Така ситуація, директор за власні кошти купив для підприємства холодильник. У видатковій накладній , покупець - фізична особа. Тепер він приніс всі доки, "склав" авансовий звіт і хоче щоб йому відшкодували кошти. Якщо я відшкодую йому кошти , я маю сплатити з суми відшкодування 18+1,5 % , як з доходу фізособи, тому що за видатковою покупець - він, а не підприємство, тому з усього виходить, що я у нього купую цей холодильник, а не відшкодовую. А потім щоб оприбуткувати я маю від його імені скласти первинний документ, тому що де у мене підстава для оприбуткування ?
Все вірно, яка ваша думка ?
Re: Авансовий звіт
Документи виписані на нього, як покупця - все вірно. Можна оприбуткувати без податків (ПДФО та ВЗ), згідно авансового звіту та видаткової накладної.
Re: Авансовий звіт
Придется облагать налогами ВЗ, ПДФО и оформлять как покупку у физ лица.
Или переделать расходную накладную на ТОВ и тогда налогами не облагать


Re: Авансовий звіт
Quote
accountent
Документи виписані на нього, як покупця - все вірно. Можна оприбуткувати без податків (ПДФО та ВЗ), згідно авансового звіту та видаткової накладної.

Як я, можу оприбуткувати без податків, якщо покупець він ?
Re: Авансовий звіт
а якщо зробити наказ по підприємству, призначати його відповідальним за придбання?
Re: Авансовий звіт
Все равно в накладной должно быть предприятие.
Re: Авансовий звіт
Відповідно до частини другої ст. 9 Закону України від 16 липня 1999 року № 996-ХІV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 996) первинні та зведені облікові документи можуть бути складені у паперовій або в електронній формі та повинні мати такі обов’язкові реквізити:
назву документа (форми);
дату складання;
назву підприємства, від імені якого складено документ;
зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції;
посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення;
особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.
Первинні документи, складені в електронній формі, застосовуються у бухгалтерському обліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Тобто, якщо в видатковій накладній покупець фіз особа, які в мене підстави оприбутковувати за такою накладною
Re: Авансовий звіт
назва підприємства, від імені якого складено документ - это название поставщика, а не покупателя, но я бы не рисковала. Объясните директору все сложности, может он переделает документы на предприятие или откажется от возмещения. Все же 19,5% - это много.
Re: Авансовий звіт
Але видаткова накладна складається і підписується від обох сторін. Продавець накладну не буде переробляти, директор наполягає на тому, що досить наказа від підприємства доручити купити холодильник. Проте в вважаю що первинний документ в такому випадку не вказує на господарську операцію саме між підприємствами.
Конечно, документы должны быть на предприятие, а не на физлицо.
Re: Авансовий звіт
Не вказує, згодна. Якщо директор наполягає, я б зробила як він хоче, але попередила про наслідки.
До речі, а який документ підтверджує оплату? Касовий чек? Сума не перевищує 10 тисяч гривень?
Re: Авансовий звіт
Там ще одна цікавинка. Разом з транспортними послугами по чеку більше 10 тис. Але це підзвітну особу не бентежить, просить відшкодувати до 10 тис без транспортних витрат. Чек один )))
Re: Авансовий звіт
Вы ему возместить можете и больше 10 тысяч, а вот расчеты между предприятиями не должны 10 тысяч превышать. Подтверждение расчетов - чек, который превышает 10 тысяч. В общем проколы со всех сторон.
Вот, например, мой директор покупал стройматериалы у ФОПа, чеки не превышают 10 тысяч, но набралось их много. Сейчас возмещаем по возможности, но не более 50 тысяч в день. На выдачу сотруднику лимит 50 тысяч действует.
Re: Авансовий звіт
Так, абсолютно згодна. Це все зрозуміло для нас з вами, та інколи буває важко пояснити не бухгалтерам ))
Дякую )
Re: Авансовий звіт
Зробіть наказ по підприємству, як каже директор. Про те, що ви уповноважуєте його купити холодильник. Ви йому ж кошти наперед не видавали? То ж покупець - директор, а не підприємство і не варто вимагати накладну на фірму.
Re: Авансовий звіт
Можете суму розбити на 2 платежі і відшкодувати в різні дні.
Re: Авансовий звіт
Ви повинні оприбуткувати згідно авансового звіту і видаткової накладної на покупця - директора.
Re: Авансовий звіт
дописати в накладній через директора..на тов..він же працівник фірми..і зробити наказ уповноважити купити для госп. діяльності п-ва тмц...
Re: Авансовий звіт
відшкодовувати не більше 10 тис. грн...
Re: Авансовий звіт
Quote
accountent
Можете суму розбити на 2 платежі і відшкодувати в різні дні.
Не путайте. Возмещать можно до 50 тыс.грн, а рассчитываться между предприятиями до 10 тыс.грн. Так что возмещение в разные дни не поможет никак.
Пример 1. Директор купил что-то, оплатил 10 тыс грн сегодня, 10 тыс.грн завтра и 10 тыс.грн послезавтра. Ему возместили 30 тыс.грн одной суммой в один день. Никаких нарушений нет.
Пример 2. Директор оплатил в один день 10 тыс поставщику А и 10 тыс. поставщику Б. Здесь также нет нарушений и возместить, либо выдать заранее можно также всю сумму.
Пример 3. Директор оплатил в один день одному поставщику 11 тыс.грн - это нарушение, хоть по 1 грн в день выдавай.
Re: Авансовий звіт
Quote
accountent
Зробіть наказ по підприємству, як каже директор. Про те, що ви уповноважуєте його купити холодильник. Ви йому ж кошти наперед не видавали? То ж покупець - директор, а не підприємство і не варто вимагати накладну на фірму.

Якщо покупець директор, то я купила у директора а не у безпосереднього продавця. Якщо директор діяв від імені компанії за дорученням,або за трудовою угодою, то стороною господарської операції, відповідно до первинного документа має бути саме підприємство. Хіба не так ?
Re: Авансовий звіт
Якщо директор купить канцтовари і принесе вам на чек на відшкодування + напише авансовий звіт, ви теж накладну будете вимагати від фірми на підприємство? Чи так само оплатить паливо у відрядженні? Принцип той самий. Навіщо йому доручення? Напишіть наказ, щоб податкова не придралася, що купив за свої гроші, а мав перед цим отримати аванс на покупку.
Re: Авансовий звіт
[news.dtkt.ua]
Так, відшкодовувати директору можна суму до 50 000 грн., і це можна робити не обов"язково готівкою.
Re: Авансовий звіт
Тут не канцтовари, а основний засіб вартість 12 тис. і сплачено одним чеком за один день. Тобто ви вважаете що тут немає порушень на суму розрахунку між спд , бо ми придбали не в спд а у фізособи , і разом з тим немає підстав для нарахувань податків з доходу фіз осіб , бо купили в спд, первинний документ наказ ? Я іронізую звичайно.
Re: Авансовий звіт
Якщо холодильник купили в СПД, і виписані первинні документи правильно, на покупця (директора) + додані виписка та витяг з держ.єдиного реєстру + попередньо видали наказ, про те, що доручаєте купити ОЗ холодильник директору за власні кошти з подальшим відшкодуванням + він надав авансовий звіт, то де тут порушення?
Re: Авансовий звіт
[news.dtkt.ua]
Цікава стаття на цю тему. Можна написати в податкову, щоб дали роз"яснення. Але я б відшкодовувала згідно тих документів, які перелічила вище і не утримувала б ніяких податків.
Re: Авансовий звіт
Так ось у тому й справа, що документи виписані на покупця - директора, за документами покупець - не ТОВ, а саме директор. Якби я була податковим інспектором, я б наполягала, що покупець фізична особа, і підстави для цього наочні - первинний документ видаткова накладна, гарантійний талон, виписаний знову ж таки на фо. Продавець платник ПДВ. Але податкового кредиту у ТОВ немає.
З іншого боку, якщо ми наполягаемо що доручили директору купити холодильник і він діяв за дорученням , тобто від імені підприємства, то невже тут немає порушення в перевищенні готівкових розрахунків в 10 000 між СПД ?
У чому тут вигода для підприємства заохочувати такі операції директором ?
Для порівняння, аналогічні операції в обліку: на станції ТО директор розраховується готівкою, діє за дорученням підприємства ,СТО виписує акти на ТОВ і реєструє ПН.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060300000000002