Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

оплата лікарняного

Відправлено користувачем nika90477 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, працівник відпрацював день, а в вечері з інсультом потрапив до лікарні. Півтора місяці уже знаходиться на лікарняному. Я йому сплатила заробітну плату за всі відпрацьовані дні, включаючи останній день знаходження на роботі. Сьогодні отримала перший лікарняний стаціонару, в якому написано, що продовжує хворіти та виданий лікарняний №.
Я можу вже йому оплатити перші 5дні за рахунок підприємства та подати заявку до фонду, але виникло запитання: у нього перший день лікарняного був для нас же робочим і вже за цей день виплачено з/пл, що робити? Потрібно перерахувати та нарахувати за цей день допомогу?
Думаю, ничего не нужно исправлять. Вот этот первый день больничного не считайте в больничный, человек отработал день , а Вы начислили з/плату за этот день.
Начинайте отсчёт больничного со следующего дня.
Только нужно в Акте ( комиссии ) это показать, ну и в табеле тоже...
Соцстрах обычно не против : Вы ж ему только лучше делаете...
Моё мнение.
Доброго всім дня! Поділіться як зараз виплачує соцтрах лікарняні? Є далі затримки?


У меня біла аналогичная ситуация. Я сначала насчитала всю зп. а потом нашелся больничний. Я оформила премию в сумме зарплати за дни больничного (задним числом). а потом насчитала больничньій.

Возмещение от сс пришло через 1,5 месяца. (львов) возможно єто зависит от региона.
Quote
SPPVV
Доброго всім дня! Поділіться як зараз виплачує соцтрах лікарняні? Є далі затримки?
Здравствуйте. По Заявке, сданной 27.06.19 деньги от ФССУ зашли 14.08.19. Но это обычный больничный.
По декретным до месяца была задержка в первом квартале этого года
Задерживают на 2 месяца до сих пор.
Добрий вечір, підскажіть будласка ,якщо робітник на лікарняному був 4 дні, чи потрібно нам звітувати у соцстрах,дякую
Quote
LubaKikalo
Добрий вечір, підскажіть будласка ,якщо робітник на лікарняному був 4 дні, чи потрібно нам звітувати у соцстрах,дякую
Про що звітувати? 5 перших кал.днів оплачує роботодавець. Звіти в соцсрах відмінено. Подаємо в соцстрах заявку на виплату(з шостого дня) та повідомлення про виплату
Подскажите , пожалуйста. сегодня на расчетный счет поступили деньги от ФСС, можно сегодня выплатить их или надо ждать ближайшего дня выплаты зарплаты?
Re: оплата лікарняного
Quote
KaterinaS
Подскажите , пожалуйста. сегодня на расчетный счет поступили деньги от ФСС, можно сегодня выплатить их или надо ждать ближайшего дня выплаты зарплаты?
Я обычно выплачиваю день в день.и сразу подаю повідомлення о виплате.
Re: оплата лікарняного
Можно сразу. А напомните, какой срок подачи повидомлення?
Quote
Blick
Можно сразу. А напомните, какой срок подачи повидомлення?
Месяц со дня выплаты
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999999