Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Охорона праці

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Охорона праці
Підкажіть, будь ласка, які нормативні документи повинні бути на підприємстві з охорони праці? (робота в офісі, к-ть працівників до 10 чол.). Перевіряє Дежрпраці? Які наслідки при перевірці, якщо немає документації?
Дякую!
Re: Охорона праці
Піднімаю питання
Re: Охорона праці
Хіба є такі вимоги? Головне, не наявність нормативних документів на підприємстві, а дотримання вимог цих нормативних документів.


Re: Охорона праці
Мені цікавить питання інструктажів з охорони праці: на робочому місці (вступний, повторний і т.д.), під час відряджень і т.д.
Re: Охорона праці
Quote
accountent
Мені цікавить питання інструктажів з охорони праці: на робочому місці (вступний, повторний і т.д.), під час відряджень і т.д.

Бухгалтер не займається питанням інструктажів з охорони праці. І не має права проводити інструктажі. Хочете провести інструктаж найміть інженера з ОП.
Re: Охорона праці
Quote
accountent
Підкажіть, будь ласка, які нормативні документи повинні бути на підприємстві з охорони праці? (робота в офісі, к-ть працівників до 10 чол.). Перевіряє Дежрпраці? Які наслідки при перевірці, якщо немає документації?
Дякую!
Кількість документів з охорони праці залежить від виду діяльності підприємства. Держпраці їх перевіряє, принаймні повинно перевіряти.
Які наслідки при перевірці, якщо немає документації? grinning smiley Взують )))
Re: Охорона праці
Была проверка в прошлом году. До того наняли специалиста, сделали кучу журналов и приказов. Пришли проверяющие, сказали - все неправильно. Плюс придирки, например, в колонке какого-то журнала написано - Фамилия, имя, отчество, а заполнено - Иванов В.В. Это ж ужас ужасный, надо было ФИО полностью писать. В итоге договорились на небольшой штраф и проверяющий еще какие-то свои бланки нам скинул, чтоб документацию переделали.
Re: Охорона праці
Quote
Mariyana

Мені цікавить питання інструктажів з охорони праці: на робочому місці (вступний, повторний і т.д.), під час відряджень і т.д.

Бухгалтер не займається питанням інструктажів з охорони праці. І не має права проводити інструктажі. Хочете провести інструктаж найміть інженера з ОП.

У нас все робить бухгалтер, фірма маленька.
Re: Охорона праці
Може в когось є перелік документації з охорони праці, яка повинна бути в офісі, поділіться, будь ласочка...
Re: Охорона праці
Quote
accountent


Мені цікавить питання інструктажів з охорони праці: на робочому місці (вступний, повторний і т.д.), під час відряджень і т.д.

Бухгалтер не займається питанням інструктажів з охорони праці. І не має права проводити інструктажі. Хочете провести інструктаж найміть інженера з ОП.

У нас все робить бухгалтер, фірма маленька.

Навіть якщо у Вас маленька фірма, бухгалтер не має права проводити інструктаж. Це не мої забаганки і не моє фе.. Повинна бути людина, яка пройшла навчання, має посвідчення... и так далее, и так далее (с) Розумієте?
Re: Охорона праці
А де навчання потрібно проходити? (щоб отримати посвідчення).
Re: Охорона праці
Quote
accountent
А де навчання потрібно проходити? (щоб отримати посвідчення).

Існують навчальні центри з охорони праці. Навчальний центр повинен мати сертифікати про те, що вони мають право проводити навчання.
Re: Охорона праці
Дуже дякую! В нас є документація з пожежної безпеки і навіть навчання проходили раз на три роки. Зараз ніби обов"язкове навчання відмінили.
Re: Охорона праці
Quote
accountent
Дуже дякую! В нас є документація з пожежної безпеки і навіть навчання проходили раз на три роки. Зараз ніби обов"язкове навчання відмінили.

хм.... Про обов’язковість навчання Вам не скажу, бо вже відійшла від того, років 5 як. Але пожежна безпека і охорона праці не тотожні поняття. Це так, на всякий випадок.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000333