Потоп в Венеции: появились фото, видео, сведения о погибших и данные об ущербе "Наши услуги стоят недешево!": Лукашенко упрекнул Россию Количество сбитых пешеходов в Украине ужасает: как не стать жертвой наезда Проспект Комарова в Киеве переименовали Стало известно, сколько жителей ОРДЛО получили российское гражданство Мобильник по паспорту: СБУ выступила с радикальной инициативой В Украине замедлился рост экономики Украина может выйти из Минских договорённостей – Пристайко В Кабмине сообщили, сколько предприятий должно остаться в госсобственности Дело VAB Банка: еще одному подозреваемому избрали меру пресечения
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП продає вантажний автомобіль

Відправлено користувачем Booker0705 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, веду ФОП 3 група , 3 % єп, та пдв. Фоп хоче продати вантажний автомобіль на тов. Те що вичитала в інтернеті для продажи авто один раз в рік неважається підприємницькой діяльністю тому квед на продажу непотрібно, пдв зобовязана зареєструвати, сума доходу від продажи невключать в декларації (згідно статті 292.1) . Будь ласка хто проводив дану операцію, які ви дії робили? Дякую)
Добрый день! Пусть продает как физическое лицо и все. Продажа автомобиля один раз в год физическим лицом не подпадает под налогообложение доходов физлиц.
А Вы когда-нибудь пользовались этой льготой?
Давно это было, может сейчас изменилось что-то, но сосед продавал авто и с него потребовали НДФЛ, т.к. у них нет информации о том, первый это автомобиль за год или нет. Уже появилась возможность это доказать?

НДС все равно доначислять придется, если в НК при продаже включали, так лучше уж на ТОВ НН выписать, поэтому логичнее от ФОПа продавать. А вот КВЕД лучше добавить, это ведь не сложно.


Льготы для грузового автомобиля нет:

173.1. Дохід платника податку від продажу (обміну) об'єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.2 статті 167 цього Кодексу.

Дохід від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче оціночної вартості цього об’єкта, визначеної згідно із законом.

173.2. Як виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.
Мы покупали груз.авто у частного лица, банк не проводил платежку без уплаты налогов.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000501