Министры просят большую зарплату, потому что не все имеют “финансовую подушку” - Дубилет Рецепт новогоднего торта "Шишка" Песков озвучил условие изменения Минских соглашений Трюдо планирует увеличить количество женщин в канадской армии до 25% 5 правил, как нужно пить шампанское РПЦ придется признать автокефалию Православной церкви - Епифаний Почти треть Канады к 2030 году превратится в заповедник Начало недели будет по-весеннему теплым — до +13° Какой торт приготовить для исключительного случая В Украине начался второй этап пробной переписи населения
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Можно ли уничтожить первичку (приходные/расходные) 2002-2006 год

Відправлено користувачем korelena2 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый вечер. Переезд офиса из 100 метров в 40. Документов "море". А реально ли получить проверяющих за очень давние периоды? Ни поставщиков уже этих нет, ни покупателей. Работаем с 2002 года. Многие документы уже и прочесть невозможно. Подскажите, пожалуйста, реально трогали когда-то за отсутствие документов 15-летней давности? Зарплату, штат, приказы- храню. Спасибо большое.
Не трогают. Только ЕСВ проверяют без срока давности.
Спасибо большое, а то смотрю на мешки и точно понимаю, что скорее заработаю штраф от пожарников (если на чердаке пожар или еще чего).


А скільки років треба залишити? Начеб-то повинні були бути присутні бамажки за останні 3 роки???
102.1. Контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право провести перевірку та самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до статті 39 цього Кодексу), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, визначеної пунктом 133.4 статті 133 цього Кодексу, та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов'язання (в тому числі від нарахованої пені), а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

{Абзац перший пункту 102.1 статті 102 із змінами, внесеними згідно із Законами № 72-VIII від 28.12.2014, № 652-VIII від 17.07.2015, № 1797-VIII від 21.12.2016}

У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов'язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.

102.2. Грошове зобов'язання може бути нараховане або провадження у справі про стягнення такого податку може бути розпочате без дотримання строку давності, визначеного в абзаці першому пункту 102.1 цієї статті, якщо:

{Пункт 102.2 статті 102 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3609-VI від 07.07.2011}

102.2.1. податкову декларацію за період, протягом якого виникло податкове зобов'язання, не було подано;

102.2.2. посадову особу платника податків (фізичну особу - платника податків) засуджено за ухилення від сплати зазначеного грошового зобов'язання або у кримінальному провадженні винесено рішення про його закриття з нереабілітуючих підстав, яке набрало законної сили.

{Підпункт 102.2.2 пункту 102.2 статті 102 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4652-VI від 13.04.2012}
Дякую. 1095 днів - це три останні роки з дати подання звітності. Ну десь так приблизно. Можна залишити на всякий випадок 4 роки, а всі інші спалити, бо вже макулатури нема куди класти.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000801