Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Монобанк

Відправлено користувачем ПСИ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Монобанк
Добрый день, ФОП хочет перейти в Монобанк (в связи с постонавлением 20 03.01.2020г.) о переброске денег на личные нужды. Кто то мсказать что то насчет этого банка. Просто я с ним не работала. Спасибо
Re: Монобанк
В чем смысл переходить в другой банк?
Re: Монобанк
проще ФОПу снятия денег и до 50 тис. без комиссии, Это мне директор говорит, что там яко бы проще. Но ведь это постанова НБУ и она для всех банков, Или я чего то не понимаю.


Re: Монобанк
Я вот тоже не понимаю. Да еще и на фоне коментариев о том, что Монобанк так же как и Приват блокирует карточки...
Re: Монобанк
А кто то работает с этим банком?
Re: Монобанк
Нет такого банка. Монобанк - это мобильное приложение и карта. Если Ваш доход позволяет, карта будет кредитной. Карту выдают в точках выдачи, а не в банке, после регистрации в приложении на мобильном телефоне. Реально счет открывается в Универсал банке.
Не хочу показаться рекламщиком, но реально карта Монобанка дает много выгод.
Re: Монобанк
Мне тоже интересно есть ли смысл перейти в Монобанк или Универсалбанк? Какие у них условия для ФОПов?
Re: Монобанк
Монобанк - это не банк, поэтому счет ФОПа в нем открыть нельзя. ФОП может взять карту Монобанка, но это будет карта обычного физлица и на нее можно перечислять деньги с любого предпринимательского счета.
Re: Монобанк
Вот все, что нашла о ФОПах и Монобанке: [ain.ua]
Попробовала в приложении. Функция "Виплата з рахунку ФОП" дает заявление, которое можно распечатать и отдать в бухгалтерию. Содержание заявления такое:
Починаючи з дати заяви, прошу після утримання податків та інших відрахувань з рахунків мого підприємства перераховувати 100% коштів на поточний рахунок за наступними реквізитами ... и счет в Универсалбанке, и назначение платежа - Перерахування коштів на власний поточний рахунок (ФИО).
Примерно такое же заявление и на перечисление зарплаты, только там назначение платежа посложнее, с номером карты и месяцем зарплаты, и с упоминанием, что налоги оплачены.

В принципе для перечисления денег для непредпринимательских трат Монобанк удобен, но нужно еще в каком-то банке предпринимательский счет иметь.
Re: Монобанк
Из приложения отослала заяву на выплату со счета ФОП себе на почту. Вместе с заявой пришло подробное письмо. Цитирую полностью, может кому пригодится:

пропонуємо перевести свої ФОП-виплати на картку monobank.
Це дозволить вам зараховувати гроші на картку без комісій і зайвих зусиль.
monobank не бере комісію під час зняття зарплати або ФОП-виплати у касі або через банкомат у рахунок особистих коштів в Україні (до 50 тис грн на місяць).

Як отримувати ФОП-виплати на картку monobank?
Ми прикріпили до цього листа спеціальні реквізити для переказів ФОП-виплати на вашу картку monobank.
Вам потрібно передати її бухгалтерові, який обслуговує ваші виплати. Маленький лайфхак: у меню «Зарплата і виплати ФОП» можна зазначити ел. пошту вашого бухгалтера та відправити йому заяву безпосередньо
Бухгалтер буде здійснювати виплати на картку monobank після сплати податків. Ось і все
Якщо ви самостійно обслуговуєте рахунок ФОП і платите податки, то для поповнення картки monobank вам досить відправляти платежі за реквізитами із вкладення до цього листа. Ми автоматично розпізнаємо цей платіж як виплату ФОП. У такому випадку інших додаткових дій робити не потрібно.

Якщо вам не вдалося переконати вашого бухгалтера налаштувати такі виплати, то спробуйте показати йому відповіді на запитання, що нам зустрічалися від бухгалтерів

Поширені запитання:

На які картки monobank можна перевести отримання зарплати або ФОП-виплат?
На будь-яку гривневу картку: чорна, біла, IRON або platinum.

Де я можу зняти нараховану зарплату або виплати ФОП?
У банкоматі будь-якого банку, але в банкоматах Універсал Банку ви можете зняти до 20 000 грн за один раз. Також ви можете знімати гроші в касах наших банків-партнерів: Універсал Банк, ТАСкомбанк, А-Банк.

monobank бере комісію за зняття зарплати або ФОП-виплати в касі або банкоматі?
Детальніше про комісії за зняття зарплати або ФОП-виплати:
— Комісія за зняття готівки в рахунок особистих коштів — відсутня
— Комісія за зняття готівки в рахунок кредитних коштів — на 0,5% менше поточного (пільговий тариф)
— Максимальна сума для зняття готівки без комісії або за пільговим тарифом — 50 000 грн в місяць
— Зняття готівки понад 50 000 грн на місяць — за стандартним тарифом
— Зняття готівки в рахунок особистих коштів за кордоном — за стандартним тарифом

Чому під час зняття зарплати або ФОП-виплати в банкоматі або касі з мене взяли комісію?
Причин може бути декілька:
1. Під час зарахування було змінено реквізити платежу, і monobank не зміг визначити, що платіж зарахувався як зарплата або ФОП-виплата. Щоб такого не було, використовуйте реквізити платежу з додатка.
2. Сума зняття перевищила 50 000 грн в місяць — максимальна сума для зняття готівки без комісії або за пільговим тарифом.

Рахунок у заяві підприємницький? Чи можу я його використовувати для підприємницької діяльності?
Ні, це поточний рахунок фізичної особи, до якого прив'язана ваша картка monobank.

Чи буде monobank сплачувати податки з моєї підприємницької діяльності?
Ні, банк у цьому випадку не виступає податковим агентом. Це означає, що ваш бухгалтер перед зарахуванням коштів на вашу картку повинен зробити з вашого підприємницького рахунку всі відрахування.

Monobank бере комісію за переказ зарплати або выплат ФОП на картку?
Такі платежі на картку monobank зараховуються без комісії, але деякі банки-відправники можуть утримувати комісію, зазвичай це 1—3 грн.

Куди вводити ІПН з реквізитів, якщо в моєму банку відсутнє це поле?
Для платежів на рахунок фізичних осіб замість коду ЄДРПОУ використовується ІПН. Тому в поле код ЄДРПОУ банку одержувача потрібно ввести свій ІПН, якщо у вашому банку відсутнє поле для введення ІПН.

Я вже переводив виплаты ФОП на картку monobank по реквізитам, що змінилось?
Щоб знімати ці гроші без комісії, вам потрібно зробити переказ за реквізитами із заяви (щоб ми могли правильно ідентифікувати такі платежі). Якщо ви не плануєте знімати готівку, то ви можете продовжувати поповнювати картку будь-яким зручним способом.

Якщо у вас або бухгалтера є запитання на цю тему, напишіть нам на зручний для вас месенджер (Viber, Telegram або Messenger) або зателефонуйте — 0 800 205 205 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Ваш monobank ♥️
Re: Монобанк
Quote
Blick
Из приложения отослала заяву на выплату со счета ФОП себе на почту. Вместе с заявой пришло подробное письмо. Цитирую полностью, может кому пригодится:

пропонуємо перевести свої ФОП-виплати на картку monobank.
Це дозволить вам зараховувати гроші на картку без комісій і зайвих зусиль.
monobank не бере комісію під час зняття зарплати або ФОП-виплати у касі або через банкомат у рахунок особистих коштів в Україні (до 50 тис грн на місяць).

Як отримувати ФОП-виплати на картку monobank?
Ми прикріпили до цього листа спеціальні реквізити для переказів ФОП-виплати на вашу картку monobank.
Вам потрібно передати її бухгалтерові, який обслуговує ваші виплати. Маленький лайфхак: у меню «Зарплата і виплати ФОП» можна зазначити ел. пошту вашого бухгалтера та відправити йому заяву безпосередньо
Бухгалтер буде здійснювати виплати на картку monobank після сплати податків. Ось і все
Якщо ви самостійно обслуговуєте рахунок ФОП і платите податки, то для поповнення картки monobank вам досить відправляти платежі за реквізитами із вкладення до цього листа. Ми автоматично розпізнаємо цей платіж як виплату ФОП. У такому випадку інших додаткових дій робити не потрібно.

Якщо вам не вдалося переконати вашого бухгалтера налаштувати такі виплати, то спробуйте показати йому відповіді на запитання, що нам зустрічалися від бухгалтерів

Поширені запитання:

На які картки monobank можна перевести отримання зарплати або ФОП-виплат?
На будь-яку гривневу картку: чорна, біла, IRON або platinum.

Де я можу зняти нараховану зарплату або виплати ФОП?
У банкоматі будь-якого банку, але в банкоматах Універсал Банку ви можете зняти до 20 000 грн за один раз. Також ви можете знімати гроші в касах наших банків-партнерів: Універсал Банк, ТАСкомбанк, А-Банк.

monobank бере комісію за зняття зарплати або ФОП-виплати в касі або банкоматі?
Детальніше про комісії за зняття зарплати або ФОП-виплати:
— Комісія за зняття готівки в рахунок особистих коштів — відсутня
— Комісія за зняття готівки в рахунок кредитних коштів — на 0,5% менше поточного (пільговий тариф)
— Максимальна сума для зняття готівки без комісії або за пільговим тарифом — 50 000 грн в місяць
— Зняття готівки понад 50 000 грн на місяць — за стандартним тарифом
— Зняття готівки в рахунок особистих коштів за кордоном — за стандартним тарифом

Чому під час зняття зарплати або ФОП-виплати в банкоматі або касі з мене взяли комісію?
Причин може бути декілька:
1. Під час зарахування було змінено реквізити платежу, і monobank не зміг визначити, що платіж зарахувався як зарплата або ФОП-виплата. Щоб такого не було, використовуйте реквізити платежу з додатка.
2. Сума зняття перевищила 50 000 грн в місяць — максимальна сума для зняття готівки без комісії або за пільговим тарифом.

Рахунок у заяві підприємницький? Чи можу я його використовувати для підприємницької діяльності?
Ні, це поточний рахунок фізичної особи, до якого прив'язана ваша картка monobank.

Чи буде monobank сплачувати податки з моєї підприємницької діяльності?
Ні, банк у цьому випадку не виступає податковим агентом. Це означає, що ваш бухгалтер перед зарахуванням коштів на вашу картку повинен зробити з вашого підприємницького рахунку всі відрахування.

Monobank бере комісію за переказ зарплати або выплат ФОП на картку?
Такі платежі на картку monobank зараховуються без комісії, але деякі банки-відправники можуть утримувати комісію, зазвичай це 1—3 грн.

Куди вводити ІПН з реквізитів, якщо в моєму банку відсутнє це поле?
Для платежів на рахунок фізичних осіб замість коду ЄДРПОУ використовується ІПН. Тому в поле код ЄДРПОУ банку одержувача потрібно ввести свій ІПН, якщо у вашому банку відсутнє поле для введення ІПН.

Я вже переводив виплаты ФОП на картку monobank по реквізитам, що змінилось?
Щоб знімати ці гроші без комісії, вам потрібно зробити переказ за реквізитами із заяви (щоб ми могли правильно ідентифікувати такі платежі). Якщо ви не плануєте знімати готівку, то ви можете продовжувати поповнювати картку будь-яким зручним способом.

Якщо у вас або бухгалтера є запитання на цю тему, напишіть нам на зручний для вас месенджер (Viber, Telegram або Messenger) або зателефонуйте — 0 800 205 205 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Ваш monobank ♥️


Спасибо за инфу.

Т.е. ФОП, у которого открыт ФОПовский счет например в привате может перечислить на свою личную карту монобанк деньги? Но комиссия при этом не поняла какая? Далее в месяц можно снять 50 000 без комиссий, а если больше, то комиссия 0,5% ?
В привате получается перекидка на личную карту 0,5 % или 0? Снятие с личной карты для выплат вроде ж бесплатное.
Re: Монобанк
Монобанк за пополнение с карты комиссию не берет. Но пополняла со своей зарплатной карты Укрсиббанка 1000 грн, так Укрсиб 10 грн комиссии снял.
Думаю, если с Привата делать платежку на карту Монобанк, Приват возьмет стандартных 3 грн за платежку.
Re: Монобанк
Quote
Blick
Монобанк за пополнение с карты комиссию не берет. Но пополняла со своей зарплатной карты Укрсиббанка 1000 грн, так Укрсиб 10 грн комиссии снял.
Думаю, если с Привата делать платежку на карту Монобанк, Приват возьмет стандартных 3 грн за платежку.

платила осенью в приват24 со своей зп карты просто за услуги получателю в монобанк на карту, приват взял комиссию с меня что-то вроде 0,5%
Re: Монобанк
Это Вы от частного лица платили, а я имею в виду оплату с расчетного счета платежкой через Приват24 для бизнеса, там за платежку 3 грн берут не зависимо от суммы.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000333