Пассажиров в киевском метро каждый день становится больше на 100 тысяч В Украине прогнозируют дожди, грозы и сильный ветер В России количество случаев коронавируса выросло до 378,5 тысячи Украина открывает 66 пунктов пропуска на границе с ЕС и Молдовой В Беларуси подтвердили почти 40 тысяч случаев коронавируса, за сутки - 902 В «Ранку з Україною» диетолог рассказала о самых распространенных ошибках при похудении В Минсоцполитики рассказали, как будут бороться с бедностью «Головна тема» расскажет, сколько будем платить за проезд после карантина Украина планирует начать запускать космические ракеты через 3-4 года Мировой океан заполоняет новый вид мусора
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Термін звітування новостворений ФОП ЄП 2 група

Відправлено користувачем Olg@ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Фоп зареєструвався усередині липні 2019 року, з 1 серпня на єдиному податку - 2 група.
У липні дохід 0 грн.
Строк звітування за 2019:
За загальну систему нічого не подаємо, бо доходу не було
Декларацію по єдиному податку подаємо до 2 березня 2020 року
Правильно?
Неправильно.
ФОП находился на общей системе в июле 2019 года, нужно было подать Деку про майнстан за 2019 год до 9 февраля.
Деку по единому податку за 2019 год нужно было подать тоже до 9 февраля.
nikon, це тому що новостворений? ліга показує, що термін звітування фоп 2 група - 2 березня:
"296.2. Платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені пунктом 295.1 статті 295 цього Кодексу."


а дека майновий стан - консультації податківців, що дека не подається новоствореними, що перейшли на єдиний, за умови відсутності доходу...
Kisulya, спасибо! Значит дека по единому до 2 марта, верно?
Quote
Olg@
Kisulya, спасибо! Значит дека по единому до 2 марта, верно?
60 кал дней-до 1 марта
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053400000000003