Українські миротворці з вертольота знищили базу бойовиків у Конго Добровольцям тероборони дозволили застосовувати стрілецьку зброю - Рада ухвалила закон Украине прогнозируют пятницу с мокрым снегом, в Карпатах — метель Лукашенко заявив, що готовий піти на спочинок Зміни до закону про статус ветеранів пройшли перше читання в Раді Берлін готує відповідь Таллінну про гаубиці для України – посол ФРН В українського супутника «Січ-2-1» на орбіті - проблеми зі зв'язком Какой будет погода в Украине в последние дни января — прогноз синоптиков МОЗ дозволить паперові лікарняні в окремих випадках до 1 травня Резников о вооружении Украины: противотанковых средств больше, чем потенциальных мишеней
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларация по НДС почтой менее чем за 5 дней. Штраф?

Відправлено користувачем Джусик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, если сегодня-завтра отправить декларацию по НДС почтой, то будет штраф как за невовремя сданную?

Ведь п. 3 раздела III порядка 21 гласит, что нужно отправлять не позднее, чем за 5 дней:
"у разі надсилання декларації поштою у випадку, передбаченому пунктом 2 цього розділу, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, визначеного пунктом 5 розділу II цього Порядку."
НДС отчетность подается Исключительно в электронной форме ( п. 49.4 НКУ)


Только в случае расторжения контролирующим органом в одностороннем порядке договора о признании электронных документов плательщик имеет право подать налоговую отчетность одним из способов, названных в пп. «а» и «б» п. 49.3 НКУ, т. е.:

— лично либо уполномоченным на это лицом;

— по почте.

В случае направления декларации почтой такая отправка должна быть осуществлена не позднее чем за 5 дней до окончания предельного срока подачи налоговой отчетности ( п. 49.5 НКУ). Отчет отправляется по почте «с уведомлением о вручении и с описью вложения» ( п. 49.3 НКУ).
Деку по НДС в принципе нельзя подавать в бумажном виде, ее не примут

__________________________
Навигатор бухгалтера [buhnavi.com]
А если отправитт почтой прибыль и баланс? Примут?
Quote
buh-psf
не примут, проверено
У всіх бажаючих не приймуть, а якщо будуть підстави ("в случае расторжения контролирующим органом в одностороннем порядке договора о признании электронных документов"), то приймуть!

Quote
buh-psf
А если отправитт почтой прибыль и баланс? Примут?
так, якщо дотримаєтесь вимог ПКУ щодо термінів і т.д.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026300000000001