Быстрая утомляемость и еще 5 признаков нехватки кальция Китай за месяц продал почти четыре миллиарда масок В Турции число выздоровевших превысило тысячу пациентов Продукты дорожают, самые высокие темпы – у борщевого набора, гречки и лимонов Большинство фирм ожидают падения производства, но не собираются увольнять работников С начала российской агрессии Востоку Украины грозит минная опасность — МИД В Австрии запретили больше десяти человек на похоронах и пяти - на свадьбе На полигоне "Десна" тестируют модернизированный танк Т-72 С сегодняшнего дня в Украине действуют новые карантинные ограничения Киево-Печерскую Лавру закрыли для посетителей, монахов тестируют на коронавирус
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декретні

Відправлено користувачем netkata 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Декретні
Підкажіть, будь ласка! Декретні нараховані за основним місцем роботи. За сумісництвом також можна нарахувати ? Одночасно.
Re: Декретні
Добрий день!За сумісництвом теж нараховуються декретні.
"Жінки, які окрім основного місця роботи, працюють за трудовим договором на іншому підприємстві, мають повне право отримати допомогу по вагітності та пологах від обох роботодавців. Дане право регламентовано ч. 1 ст. 30 Закону «Про соціальне страхування».
Правила виплати допомоги по вагітності та пологах викладені в пункті 21 Порядку № 1266, де йдеться про те, що застрахованій особі, яка працює за сумісництвом, фінансова допомога надається на підставі:
 копії листка непрацездатності, виданого в установленому порядку, засвідченого підписом керівника підприємства і печаткою за основним місцем роботи
 довідки про середню заробітну плату за основним місцем роботи"
Re: Декретні
Quote
blueflower11
Добрий день!За сумісництвом теж нараховуються декретні.
"Жінки, які окрім основного місця роботи, працюють за трудовим договором на іншому підприємстві, мають повне право отримати допомогу по вагітності та пологах від обох роботодавців. Дане право регламентовано ч. 1 ст. 30 Закону «Про соціальне страхування».
Правила виплати допомоги по вагітності та пологах викладені в пункті 21 Порядку № 1266, де йдеться про те, що застрахованій особі, яка працює за сумісництвом, фінансова допомога надається на підставі:
 копії листка непрацездатності, виданого в установленому порядку, засвідченого підписом керівника підприємства і печаткою за основним місцем роботи
 довідки про середню заробітну плату за основним місцем роботи"

Дякую!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000293