Новое зонирование: Киев остается "оранжевым" Японские ученые подтвердили эффективность масок в борьбе с вирусами Мертвая звезда в нашей галактике послала новый радиосигнал НБУ снизил прогноз урожая зерновых до 67 миллионов ​​тонн Украина сегодня не может прожить без денег МВФ - Зеленский Картину Бэнкси продали за рекордные почти $10 миллионов Когда пойдут дожди и ждать ли снега: прогноз погоды в Украине до конца года МВФ не имеет претензий к выполнению Украиной соглашения «stand-by» - Минфин С крыш исторических домов Майдана Независимости убрали рекламу Сухо, тепло и похолодание на выходных
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

куда платим ндфл с дивидендов?

Відправлено користувачем cezaryulia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, форумчане!
Подскажите, пожалуйста, на какой счет платим ндфл с дивидендов -- сплаченых налоговым агентом с других доход, чем зп? Или на зп?
А то особо не могу понять эту формулировку? Это корпоративные и акции приравниваются к зп?

Дивіденди, нараховані платнику податку емітентом корпоративних прав - резидентом, що є юридичною особою, оподатковуються за ставкою 5%, визначеною у п.167.2 ст.167 ПКУ, крім дивідендів на користь фізичних осіб (у тому числі нерезидентів) за акціями або іншими корпоративними правами, які мають статус привілейованих або інший статус, що передбачає виплату фіксованого розміру дивідендів чи суми, яка є більшою за суму виплат, розраховану на будь-яку іншу акцію (корпоративне право), емітовану таким платником податку, які згідно із пп.153.3.7 п.153.3 ст.153 ПКУ прирівнюються з метою оподаткування до виплати заробітної плати з відповідним оподаткуванням (пп.170.5.3 п.170.5 ст.170 Кодексу).
на счет который не зп
ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФIЗИЧНИХ ОСIБ, ЩО СПЛАЧУЄТЬСЯ ПОДАТ АГЕНТАМИ IЗ ДОХОДIВ ПЛАТНИКА ПОДАТКУ IНШИХ НIЖ
З/П
11010400


Всем спасибо))) Так и заплатила!
thumbs upsmileys with beer
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000296