Морская охрана присоединятся к украинско-румынским учениям "Riverine - 2020" Во Львове назвали победителя проекта "Украинская песня-2020" Ночью в Украине похолодает до осенних температур Билл Гейтс спрогнозировал сроки окончания пандемии Глава белорусской церкви извинился за поздравления Лукашенко с победой на выборах Теплый сентябрь сменит аномально холодный октябрь Кличко показал, как строят метро на Виноградарь Трамп в год потерял $300 миллионов - Bloomberg Для абитуриентов из оккупированного Донбасса поступление в украинские вузы продлили до 23 октября Оккупанты продвигают позиции в сторону ВСУ и нарушают "тишину" - штаб
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Освободили от ввозного мита и НДС лекарства и оборудование

Відправлено користувачем Фокси 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Quote
Альонка


я начну продавать без ндс, но корректировыать продажи не буду

под больницы- это другое, если через тендера под корону, под 225 постанову кабмина
да, обычн без НДС- с момента опубликования

А под тендера БЕЗ короны? С НДС?grinning smiley И на семинаре сегодняшнем ясно сказали, что не уточнять под какие цели.

Нам укр.поставщики сегодня сказали, что поставят без НДСspinning smiley sticking its tongue out А то только растамаживали
а че не будите корректировать продажи?
мы тоже продали и теперь вопрос что делать корректировать или нет?


Quote
laneta
а че не будите корректировать продажи?

потому что писала віше- нет ресурса ни трудового, ни временного
Quote
Фокси



А под тендера БЕЗ короны? С НДС?grinning smiley И на семинаре сегодняшнем ясно сказали, что не уточнять под какие цели.

не путайте два вида продаж!! там две разніе постанові, 224 на ввоз, сегодняшняя не опубликованная на территорию, и 225(!!) не помню с какой даті, - там именно под прозорро, и вроде даже список товаров другой
Прийняли

[ukurier.gov.ua]
[ukurier.gov.ua]

В преамбулі вказано: п.2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.
опубліковано 15/04/2020
тобто , всі пільги з 15/04/2020?
Quote
Elena_buh15
Прийняли

[ukurier.gov.ua]
[ukurier.gov.ua]

В преамбулі вказано: п.2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.
опубліковано 15/04/2020
тобто , всі пільги з 15/04/2020?

я думаю, что да. ну по крайней мере,я для себя решила так. сегодня издала приказ про застосування пільги и всем покупателям разослали інформ лист.
Коллеги, подскажите, плиз!

В этом чудесном Перечне 224 есть раздел Медичне обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на COVID-19. Именно в нем находятся маски, перчатки, защитные очки и пр.

Это название раздела что-то значит для применения льготы в розничной торговле?

Или они просто скомпоновали по разделам льготируемые товары, и все?
добрый день, есть еще постанова 271. в ней изменения
...у розділі “Медичне обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на COVID-19”:
назву розділу викласти в такій редакції:
“Медичні вироби, медичне обладнання та інші товари, що необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом
SARS-CoV-2”;
откорректировать НО и подать уточненку можно в любой момент правильно?
по НО -да, или уточненка или до 21.04 нова звитна, а что с НК? кредит тупо не брать или брать, а потом подавать уточненки по мере поступления новых безНДСных накладных?
Коллеги, а как вы трактуете этот пункт?

"ЯКІ КРИТЕРІЇ ТА ВИМОГИ ДО ТОВАРІВ МАЮТЬ БУТИ
ДОТРИМАНІ,ЩОБ МАТИ ПРАВО НА ЗАСТОСУВАННЯ
РЕЖИМУ ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ОПОДАТКУВАННЯ,
ВСТАНОВЛЕНОГО ПУНКТОМ 71 ПІДРОЗДІЛУ 2 РОЗДІЛУ
ХХ КОДЕКСУ?
Головний критерй для застосування пльги з оподаткування – включення
товару до перелку № 224.
Разом з тим, Постанова № 271 запроваджує додатков критерї щодо
товарв, як мають бути дотриман для застосування режиму звльнення вд
оподаткування ПДВ як при ввезенн, так при виробництв та постачанн їх
на митнй територї України. Ц критерї для цлей застосування пункту 71
пдроздлу 2 роздлу ХХ Кодексу мають в повнй мр виконуватися з дати
набрання чинност Постанови № 271.
Так, наприклад, для вднесення товарв, зазначених у роздл «Медичн
вироби, медичне обладнання та нш товари, що необхдн для здйснення
заходв, спрямованих на запобгання виникненню поширенню,
локалзацю та лквдацю спалахв, епдемй та пандемй гострої
респраторної хвороби COVID-19<…>», до товарв, необхдних для здйснення
заходв, спрямованих на запобгання виникненню поширенню,
локалзацю та лквдацю спалахв, епдемй та пандемй гострої
респраторної хвороби COVID-19 <…>, як звльняються вд сплати ввзного
мита та операцї з ввезення яких на митну територю України та/або
операцї з постачання яких на митнй територї України звльняються вд
оподаткування на додану вартсть, повинно бути:

1) подано декларацю про вдповднсть та нанесено на товар або
на його упаковку, а також на супровдн документи, якщо так
документи передбачен вдповдним технчним регламентом, знак
вдповдност технчним регламентам згдно з правилами та
умовами його нанесення, визначеними у вдповдних Технчних
регламентах, затверджених постановами Уряду;
2) подано повдомлення Мнстерства охорони здоров’я про
введення в обг та/або експлуатацю медичних виробв
(медичних виробв для дагностики in vitro, активних медичних
виробв, як мплантують), стосовно яких не виконан вимоги
технчних регламентв, або повдомлення Державної служби з
питань прац про введення в обг засобв ндивдуального захисту,
стосовно яких не виконан вимоги технчних регламентв."

Какие документы имеются в виду? Что нужно иметь на руках? У кого есть? Как оно хоть выглядит?..................)
Quote
blize
Коллеги, а как вы трактуете этот пункт?
повинно бути:

1) подано декларацю про вдповднсть та нанесено на товар або
на його упаковку, а також на супровдн документи, якщо так
документи передбачен вдповдним технчним регламентом, знак
вдповдност технчним регламентам згдно з правилами та
умовами його нанесення, визначеними у вдповдних Технчних
регламентах, затверджених постановами Уряду;

а що повинно бути нанесено на упаковку??
Шановні колеги! Дезинфекційні засоби під пільгу не підпадають!!!
Quote
Elena_buh15
Шановні колеги! Дезинфекційні засоби під пільгу не підпадають!!!

от куда такая информация?
Почему?

В Перечне они есть, постановление 271 изменило только название раздела:


назву розділу “Дезінфекційні засоби і антисептики” викласти в такій редакції:
“Дезінфекційні засоби, антисептики та обладнання для проведення дезінфекції, що необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”;
опять необходимо 100 процентов подтверждения целевого использования?
Quote
laneta
опять необходимо 100 процентов подтверждения целевого использования?
Не зрозуміло, яким чином підтверджувати( Що за документ повинен бути?
Вчера задавала вопрос экспертам Дт Кт и мне ответили, что для использования льготы мало того, чтобы товар был в перелике, товар должен соответствовать тех регламенту и на товар, упаковку или сопроводительные доки должен быть нанесен знак качества, а если товар есть в перелике, но не соответсвует тех регламенту, то должно быть повідомлення Міністерства охорони здоров’я про введення в обіг та/або експлуатацію медичних виробів (медичних виробів для діагностики in vitro, активних медичних виробів, які імплантують), стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, або повідомлення Державної служби з питань праці про введення в обіг засобів індивідуального захисту, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів

т.е. на товар должна быть декларация відповідності
Така примітка діє до товарів, зазначених у розділі “Медичні вироби, медичне обладнання та інші товари, що необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.
фактична можливість підтвердження, що така продукція ввозиться/поставляється саме для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та COVID-19.»

что єто значит только для больниці можно продавать?
Что вам сказать, коллеги... у нас в Державі как всегда((( мы завозим на территорию Украины экспресс-тесты на Короновирус, у нас есть ТЕХ РЕГЛАМЕНТ на них, то есть что еще нужно что б растаможить товар без ндс??? казалось бы больше ничего, НО наша доблестная таможня читает письмо от ГНИ как ей удобно.... и говорят, мало нам Тех.регламента, давайте еще письмо от МОЗ что это на борьбу с короновирусом (тесты ж на короновирус можно еще где-то применить по их мнению). А МОЗ дает такое письмо только под конкретный договор с конкретным мед.учреждением, а у нас много тысяч этих тестов, под всякие-разные мед и не мед учреждения... В итоге растамаживали под 7%
та же фигня- растамаживаю под 7 (техрегламент!), продаю с 15 апр без,
НК и не думаю сторнировать, попросила с боем брокера оформить хоть одну ГТД с листом отказа, оформил позавчера, сказал что все так прогонять не будет, но аргумент для налоговаой как бы есть
Quote
buhalter
Така примітка діє до товарів, зазначених у розділі “Медичні вироби, медичне обладнання та інші товари, що необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.
Тобто, якщо я продаю дезінфікуючі засоби і антисептики для рук - ці примітки мене не стосуються, так як інша група товарів? Мені достатньо того, що у Переліку є мій код УКТЗЕД 3808?
Спасибо, коллеги! У меня такое подозрение, что часть из собеседников этого форума бухгалтера моих поставщиков! Ваши мысли и новости очень ценны.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042200000000003