Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нашу податкову розблокували, що далі?

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
05.03.2020 виписана податкова (наша)
23.03.2020 ПН відправлена на реєстрацію,
24.03.2020 прийшло повідомлення, що ПН заблокована,
25.03.2020 відправленні документи на розблокування,
30.03.2020 прийшла відмова, через відсутність певних документів
07.04.2020 відправлена Скарга із пакетом документів,
13.04.2020 прийшло рішення про розблокування ПН.

В медку дата реєстрації ПН 24.03.2020, в електронному кабінеті "Дата операції" 10.04.2020р. при реєстрації цієї ПН.

ПИТАННЯ: Як показати цю ПН в декрарації ПДВ нам і нашому контрагенту?

Ми показуємо в березневій декларації стандартно, тільки в 5 дод. цю ПН, як не зареєстрованою ЄДРі, а наш контрагент показує цю ПН в квітневій декларації? Чи є якісь варіанти?
Ви показуєте в березневій декларації стандартно, без таблиці 1.1 додатка 5, тому що на дату подання декларації вона вже зареєстрована. Контрагент в квітневій декларації показує.
"Контрагент в квітневій декларації показує." не согласна, она зарегистрирована мартом, по дате отправки, контрагент имеет право на ПК в марте


Quote
Blick
Ви показуєте в березневій декларації стандартно, без таблиці 1.1 додатка 5, тому що на дату подання декларації вона вже зареєстрована. Контрагент в квітневій декларації показує.

Quote
ulia_2006
"Контрагент в квітневій декларації показує." не согласна, она зарегистрирована мартом, по дате отправки, контрагент имеет право на ПК в марте

Я перший раз маю справу з блокуванням-розблокуванням, насторожило те, що медок не показує днів прострочки, як в інших випадках, коли ПН реєструється пізніше ніж треба.

Моя ПН вчасно зареєстрована чи ні?
если отправляли в сроки по ПКУ - вовремя
НН считается вовремя зарегистрированной для поставщика и невовремя зарегистрированной для покупателя.
А Медку верить тоже не всегда можно. У меня уже больше года назад была ситуация. Поставщик прислал в Медок заблокированную НН, а она светится как зарегистрированная, и в расчете лимита участвует. Вычислила ее только по расхождениям регистрационной суммы в Медке и на сайте ДПС. Тогда и обратила внимание, что в квитанции блокировка. Эта НН по сей день не зарегистрирована, и я долго каждый месяц держала ее в уме, когда рег.сумму сверяла. Потом сообразила просто удалить ее из Медка.
Подскажите, пожалуйста, а корректировку не вовремя зарегистрированную на увеличение НДС я, продавец, показываю в марте, по аналогии с заблокированными налоговыми накладными? Разблокирована в апреле.
Quote
Blick
НН считается вовремя зарегистрированной для поставщика и невовремя зарегистрированной для покупателя.
А Медку верить тоже не всегда можно. У меня уже больше года назад была ситуация. Поставщик прислал в Медок заблокированную НН, а она светится как зарегистрированная, и в расчете лимита участвует. Вычислила ее только по расхождениям регистрационной суммы в Медке и на сайте ДПС. Тогда и обратила внимание, что в квитанции блокировка. Эта НН по сей день не зарегистрирована, и я долго каждый месяц держала ее в уме, когда рег.сумму сверяла. Потом сообразила просто удалить ее из Медка.

вы опять неправильно трактуете дату для покупателя:
Налоговики допускают возможность признания налогового кредита по налоговой накладной, которая была остановлена, не в периоде принятия решения ГФСУ о ее регистрации, а в периоде составления такой налоговой накладной.

Так ГФСУ в ИНК от 12.03.2018 г. № 954/6/99-99-15-03-02-15/ІПК отмечает: сумма НДС, определенная в налоговой накладной, составленной 03.08.2017 и зарегистрированной в ЕРНН 30.08.2017 на основании решения комиссии ГФС от 08.09.2017, включается налогоплательщиком в состав налогового кредита за отчетный налоговый период, в котором была составлена налоговая накладная, то есть за август 2017 года или в последующих отчетных налоговых периодах в пределах срока, определенного п. 198.6 НКУ.
Quote
ulia_2006
...вы опять неправильно трактуете дату для покупателя:
Налоговики допускают возможность признания налогового кредита по налоговой накладной, которая была остановлена, не в периоде принятия решения ГФСУ о ее регистрации, а в периоде составления такой налоговой накладной.
Я б не була настільки категорична в відповіді.
Ви ж самі даєте посилання на ІПК з коментарем "допускают возможность"
А це не 100% гарантія і не пряма норма ПКУ. Тому варіанти розвитку подій можуть бути різними для різних підприємств і ДПІ.

У випадку, якщо покупцю не критично відображати ПК саме в березні 2020, я б також рекомендувала в цій ситуації відображати ПК в квітні 2020 року (тоді точно будуть мінімізовані всі ризики). Якщо це дуже впливає на сплату - то є сенс відобразити в 03.2020.

По цьому питанню немає прямої норми в ПКУ - відповідно це питання допускає множинні трактування.
Особисто мені, трохи не логічний розвиток подій: право на ПК є лише по зареєстрованих ПН. Якщо по ПН призупинено реєстрацію - то вона не зареєстрована. Закінчився місяць. В квітні прийнято рішення про розблокування реєстрації. Як, з точки зору логіки, можна вважати що ПН зареєстрована раніше ніж пройшло розблокування реєстрації?
Але завжди є інша сторона медалі....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031500000000001