Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка за вл. рахунок в т.1 д. 4 ЄСВ

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго всім здоров'я!
Впродовж квітня 10 з 15 працівників перебували у відпустці без збереження заробітної плати. В реквізиті 15 таблиці 1 "Кількість застрахованих осіб, яким нараховувалась заробітна плата..." показувати 10 працівників, а в штатній кількості 15?
Quote
Dobrotvor
Доброго всім здоров'я!
Впродовж квітня 10 з 15 працівників перебували у відпустці без збереження заробітної плати. В реквізиті 15 таблиці 1 "Кількість застрахованих осіб, яким нараховувалась заробітна плата..." показувати 10 працівників, а в штатній кількості 15?

У реквізиті 15 заголовної частини звіту з ЄСВ у середньооблікову кількість працівник у відпустці без збереження зарплати враховується, а от у кількості застрахованих осіб, яким нараховано зарплату – ні. На таблицю 1 дані такого працівника не впливають, оскільки в нього не має доходу.
По логике вроде должно быть так, но в Медке, например, количество застрахованных можно поменять на 10, но если отчет закрыть и открыть, автоматически снова меняется на 15, тянет из таблицы 6. Подруга звонила в ПФ, сказали "пусть будет по количеству сотрудников в таблице 6".


Треба вручну проставити , зняти галочку " заповнення таблиці 1 з таблиці 6 "
Тому й запитав, Соната автоматично затягує всіх з т. 6. Вручну змінив, з'явитися сумніви
А чого це вони в середньооблікову кількість враховуються?
Я с точностью до наоборот думала. Если бы в количестве застрахованных не было фразы "яким нараховувалась заробітна плата", без колебаний включила бы их туда, а из среднеучетной исключила.
Почитала инструкцию. Таки да, в среднеучетную они включаются. То я со среднеучетной в эквиваленте полной занятости перепутала.
Доброго дня, а як що в квітні всі співробітники були за свій рахунок, як заповнювати дод.4, Чи його взагалі не подавати, т.к не було нарахування. дякую за допомогу
Подавати...

[news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Штрафы есть за неправильно указанные среднеучетные и застрахованные?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001