Как выбрать спелый арбуз: 5 хитростей Зеленский вручил "заслуженного артиста" Потапу, а Кароль - орден Вблизи Солнечной системы нашли две экзопланеты, где может существовать жизнь Эстония передала ВСУ 2400 пистолетов Макарова Украина празднует Ивана Купала Показаны фото, как “цветущее” в Одессе море выглядит из космоса По всей Украине грозы с градом - кроме одного региона Россия перебросила на Донбасс десятки грузовиков боеприпасов и бронетехнику Hubble показал, что осталось от сверхновой после взрыва Низкий пенсионный возраст порождает бедность и является вызовом экономике - эксперт
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Штрафные санкции за не вовремя уплаченный налог

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.
Я так понимаю в связи с принятыми законами новыми на период карантина с 01 марта 2020 до последнего кал. дня месяца, в котором заканчивается карантин не буду применяться штрафы и пени при нарушении налогового зак-ва в этот период.
Так вот если мы не успеваем проплатить единый налог (3 група ЮЛ), то нам не грозит "наказание"? Можно и до конца месяца подождать?
Мне интересно, у кого подобная ситуация была, как в эл. кабинете отображалось?
По идее штрафов быть не должно. Но обратите внимание. админштрафов на должностных лиц никто не отменял.
Т.е. может быть админ штраф 170 грн. или обязательно будет?


Про "обязательно" Вам никто сейчас не скажет. Может будет, может нет. И я не уверена, что админ 170 грн, мне кажется там сумма больше. За несвоевременную оплату ЕСВ еще 10 лет назад админ был 425 грн. А пару лет назад моего ФОПа вызывали в налоговую, чтоб админ выписать, он тупо не пошел и админа не было.
Quote
Roksolana2017
мы вот тоже повелись на уверения, что никаких штрафов, задержали отчет и оплату ЕСВ, а там от 510 грн админка. вот теперь ждем применят или сделают "понять и простить"
Я про единый налог спрашиваю. Вроде бы админка 170.
Неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов’язкових платежів), – тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п’яти до десяти НМДГ (ст. 163 - 2 КУпАП).

Аналогічні дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те ж порушення, – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від 10 до 50 НМДГ.


Думаю эта статья
Может и эта статья, а вот будут ли ее применять или нет - сие науке неизвестно.
Кстати, а чего тогда админка по ЕСВ больше? Он же тоже относится к податкам и зборам.
Адміністративне стягнення може бути накладено контролюючим органом на платників податків – фізичних осіб та посадових осіб платників податків – юридичних осіб (головного бухгалтера, директора) не пізніше ніж через два місяці з дня вчинення правопорушення, а в разі триваючого правопорушення – не пізніш як через два місяці з дня його виявлення. ст.38 КУПАП.

Може й проскочимо зовсім без штрафів
ПДВ сплачено з запізненням. В ЕК уже є сума штрафу - 10%. Як довго чекати сам акт на штраф.
Це ж має бути офіційний лист з врученням (?)

На електронку прийшов тільки лист на суму боргу, який давно сплачено.
Чи можна просто заплатити самостійно?
Чи краще просто чекати ? А як довго чекати, якщо з моменту порушення вже 26 днів ?

А ще: може хтось поділиться телефонами ПДВ-шних інспекторів по Дніпровській (м. Київ) податковій ?

Дякую ! smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Інспектори зараз міські - районних нєту...
Є тіліфончик по якому я дізнавалась судьбу своєї
довідки про відсутність заборгованості.
Можливо там підкажуть потрібний - якшо не зможуть
самі дати відповідь winking smiley 044-520-62-48



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую, Шустрику !
Дозвонилася smiling smiley
Я така стара, що телефонувала у податкову Дніпровського р-ну, а там все глухо .
А виявляється, тепер тільки міська ГУ ДПС eye rolling smiley

Може, кому знадобиться :
044-52062-48 - податок на прибуток.
044-482-34-91 - ПДВ.

По поводу ППР- сказали - чекайте листом, колись буде ...
Сплата штрафу до ППР - по бажанню winking smiley

Якось так .
Будьте всі здорові !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033399999999995