В Украине ночью ухудшится погода Deutsche Bank оштрафовали в США на $150 миллионов Ученые определили состав странного вещества на Луне Сколиоз, второй подбородок и потеря волос: модель работника на удаленке через 25 лет Власти Британии передали в Украину современные дроны На Мадагаскаре нашли останки крошечного предка динозавров В Германии создали птиц-роботов Четыре корабля противоминной группы НАТО вошли в Черное море Украина готова активизировать реформы ради сотрудничества с НАТО - Премьер Украинцы определились с отношением к трем крупнейшим церквям
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП Допомога по частковому безробіттю

Відправлено користувачем anuri 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрий вечір.
Хто замовляв довідку з податкової для подачі в центр зайнятості в електронному кабінеті? Який період ви вказували при заповненні в ел.кабінеті , якщо довідку потрібно за 6 місяців( вересень 2019-лютий 2020). А там можна вибрати тільки рік та місяць. Як правильно заповнити?
Чи має хтось зразок або вимоги до документів, які потрібно подати ФОП ( без найманих працівників) для отримання допомоги на час карантину? По юридичних особах зрозуміло, а по ФОП немає точної інформації щодо зразків.
Усі, як і ви, чекають оновлення порядку 306, чи затвердження нового...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


То нам ще не можна подавати документи? Проблема в тому , що якщо зупинення діяльності було з середини або кінець березня, то вже виходять 90 днів, які надаються для подачі.
[news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую за ссилку. Читала сьогодні покрокову інструкцію.
А є зразок заяви?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Там же заява довільної форми. Но меня просили в заяве ссылаться на пункты закона. У меня на работников заява, но думаю, на ФОПов не сильно отличается.

Заява

У зв’язку з вимушеним тимчасовим призупиненням діяльності, відповідно до закону України від 05.07.2012 р. №5067-VI та постанови Кабінету міністрів України від 22.04.2020 р. №306, просимо надати допомогу по частковому безробіттю на період карантину працівникам підприємства.

Додатково повідомляємо, що ТОВ «ХХХ» є суб’єктом малого підприємництва та
середня кількість працівників за 2019 рік – 9 осіб,
дохід підприємства за 2019 рік – 1258825,00 гривень

До заяви додаються наступні документи:
1. Перелік працівників
2. Копія наказу №4-к від 08.04.2020 року
3. Копія фінансового звіту за 2019 рік
4. Довідка з ДПС про сплату єдиного соціального внеску.
Документы в ЦЗ нужно только лично относить или можно по электронке ?
Я о выплатах на ФОП?
На сайте информация, что можно лично , можно по почте, можно на электронку. Есть все эл.адреса. Но если на электронку отправлять сканы, при подписании договора принести оригиналы
В покроковій інструкції вказано, що довідку про сплату ЄСВ (п.4) надає роботодавець на підставі звітних відомосте, що подаються до ПФ. В Податкову звертатись не потрібно.

Яка має бути форма цієї довідки?
[www.dcz.gov.ua]
Я на фирменном бланке составила табличку: №, месяц, дата оплаты, сумма оплаты, внизу ВСЕГО...
Приняли, сказали, что подходит. Период-с сентября по февраль, данные брала в эл.кабинете
Доброго дня!Якщо хтось може поділіться зразком наказу про призупинення діяльності на ФОП?
Доброго дня, а як що ФОП не працював, але на його рахунок заходили кошти (за угоди) які були раніше виконані (послуги надані), то чи попадає такий ФОП під допомогу. Дякую
Quote
ПСИ
Доброго дня, а як що ФОП не працював, але на його рахунок заходили кошти (за угоди) які були раніше виконані (послуги надані), то чи попадає такий ФОП під допомогу. Дякую

А таку інфу хто перевірятиме?!?!?! ЦЗ не має такої можливості
отримать цю інфу самостійно. А якшо спитає вас (?!?!?!), то поясните,
шо то були оплати за передкарантинну діяльність...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую Шустрик, як завжди розумниця.
Quote
ПСИ
Дякую Шустрик, як завжди розумниця.

Я сьогодні оформляла доки на своїх підопічних ФОПів.
Отримала зразки доків і як розраховувать і заповнювать.
Так от в цьому папірчику є фраза:

Чи може отримати таку допомогу ФОП, який зупинився на карантин,
але отримував доходи в період зупинення, наприклад, на підставі
раніше виставлених рахунків? Вважаємо, що так. Жодних заборон
для таких ФОП ані в Законі про зайнятість, ані в Порядку не прописано.

Так шо всьо мона winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Не дописюкала - шо зразки отримала від свого ЦЗ winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Привіт, а я сьогодні отримала від ЦЗ за квітень допомогу по юрику. Було несподівано,
В мене декретниця вже народила, а допомоги ще не отримали, Телефонувала, кажуть, чекайте
Мені сьогодні ЦЗ вже за травень допомогу обіцяв, але поки що немає. А за квітень я ще 26 травня отримала.
Blick, підскажіть будь ласка, як Ви проводили по 1С,
Дт 311 Кт 378
Дт 378 Кт. 663
по рах. 663 робити нарахування по співробітникам? В звіті по ЄСВ показувати це нарахування?

Буду вдячна за допомогу.
Да, проводки такие. И выдача помощи дт 663 кт 311. Перечисляла на карты, т.к. помощь с копейками и выдать ее наличными невозможно, а округлить ЦЗ не разрешил. После выплаты в течение 5 дней нужно отчитаться перед ЦЗ, носила им копии банковской выписки и платежек.
В отчете по ЕСВ помощь не показывается, т.к. не облагается.
я это понимаю, а вот как в 1С показать, вид операций какой выбираете? (Прочее списание или перечисление з/пл. ) Если счет 663 то тогда надо делать начисление и в отчете по ЕСВ (додаток 4) в таб.6 показываем или просто в банковской выписке одной суммой списываем на 663 счет. Что то запуталась.
У меня 1С7.7, я начисления просто операцией делала. В отчете по ЕСВ не показываем, т.к. не облагается оно ЕСВ. В банковской выписке у меня дт 663 кт 311 по каждому сотруднику, я же им разные платежки делала.
Можно мне чуть другой вопрос задать:

подскажите кто-то гдк-то читал, вчера 18.06.20 продлили карантин!!
по ЕСВ для ФОП так же можно не платить !?

помогите пожалуйста
Добрий ранок, поки ще по ЄСВ не відомо
Мне вчера подруга скинула, источника не знаю:

Отже, маємо продовження карантину до кінця липня 2020 року.

Постанова Кабміну поки не оприлюднена, але уже зараз можна робити наступні висновки:

1. ВІДПУСТКА БЕЗ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗАРПЛАТИ НА ЧАС КАРАНТИНУ згідно ч. 3 ст. 26 ЗУ "Про відпустки" може надаватись за заявою працівника по 31 липня включно.

2. ДОПОМОГА ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ для найманих працівників та для ФОПів "для себе" буде надаватись у межах строку зупинення (скорочення) діяльності, але не довше 30 серпня 2020 р.

3. БЕЗШТРАФНИЙ ПЕРІОД по податкових порушеннях, мораторій на податкові перевірки (за певними виключеннями, що стосуються акцизу та ПДВ) та перебіг строків давності продовжено по 31 липня включно.

4. БЕЗШТРАФНИЙ ПЕРІОД по ЄСВ-порушеннях та мораторій на ЄСВ-перевірки продовжено по 31 липня включно.

5. МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКИ органів державного нагляду і контролю продовжено по 31 липня включно.

6. ЄСВ ЗА СЕБЕ ФОПи можуть не сплачувати за березень, квітень та травень. При цьому ці періоди будуть зараховані в страховий стаж на рівні сплати мінімального ЄСВ.
❗️ Звільнення від сплати ЄСВ за червень немає наразі навіть у проекті, тому не забудьте, що за 2 квартал потрібно сплатити щонайменше 1039,06 грн. ЄСВ до 20 липня 2020 р. (а якщо користуватись безштрафним періодом, то й до 31 липня включно).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039699999999998