Китай начал массовую вакцинацию от COVID-19 США испытали беспилотник, который можно запускать и ловить в полете Конфликт в Нагорном Карабахе не имеет военного решения - НАТО Погода в Украине: На западе ожидаются дожди У родственников погибших в авиакатастрофе под Харьковом с 28 сентября начнут брать ДНК Стало известно, как удалось выжить курсанту в авиакатастрофе в Харьковской области В Украине выпал первый снег Сильные дожди и ветер. Синоптики предупредили об ухудшении погоды в Украине Иран оценил ущерб от санкций США - $150 миллиардов Министр экологии инициирует проверки утилизации медицинских отходов
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунок коригування покупець

Відправлено користувачем Inna02 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, как быть, перечислили предоплату за товар 28.05.2020, но товар не был отгружен. Поставщик вернул деньги за товар 04.06.2020. РК должен быть составлен поставщиком 04.06.2020, но как нам отразить эти корректировки в декларации по ПДВ, если в июне у нас не будет налогового кредита, а будут только налоговые обязательства?
Да так и отразите. РК отражается в додатке 1 и в строке 14 декларации, а дальше арифметика. Если НК в строке 10.1 = 0, тогда строка 17 будет с минусом.
підскажіть по даній ситуації. Є податкова від контрагента з неправильною номенклатурою, одиницею виміру і ціною.
В акті - Номенклатура Од.виміру К-сть Ціна Сума
Послуги автомобіля маш/год 2 1000,00 2000,00

В пн - Номенклатура Од.виміру К-сть Ціна Сума
Послуги автомобіля Камаз грн 1 2000,00 2000,00.
Ми попросили відкоригувати. Нам зробили р/к, змінивши номенклатуру. Але к-сть, ціна і одиниця виміру лишилась не такою як в акті.
Питання: потрібно ж зробити ще один р/к до першої податкової пн? Як його потрібно робити,якщо вже один рк зроблено?


Потрібно коригувати ту ж пн, але знімати той рядок, що доданий рК?
Quote
Zarinka
Потрібно коригувати ту ж пн, але знімати той рядок, що доданий рК?
Так
ок,дякую! А ще скажіть, № з/п групи коригування, якщо в попередньому був 1,повинен бути 2?
Ні, група також буде 1. А от номер рядка у першому РК зняли 1 та додали 2, у другому РК потрібно зняти 2 та додати 3.
доброе утро! 01.09.17 была оплата, выписали НН, будем делать возврат денег, я так понимаю что крайний срок для выписки рк - 01.09.20, кто регистрировал на практике, покупатель зарегистрирует рк только 01.09.20 или тут что б вложиться в 1095 дней главное выписать до 01.09.20 а регистрировать можно в срок 15 дней со дня получения?
Добрий день.
Настав ступор.
Есть договір оренди , укладений в березні 20 р. В березні оплачено за перший та останній місяць оренди. По оплаті виписана ПН з номенкладтурою за останній місяць та ставками по договору. В серпні 20 уклали дод угоду про підвищення ставок оренди з 01.08.20. При цьому покупець не доплатив суму за останній місць оренди.
Чи потрібно по даті дод угоди виписувати РК до ПН за останній місяць оренди зі зміною ціни та кількості ?
Чи по акту вик робіт за останній місць оренди виписати РК до ПН по авансу?
Думаю, логічніше виписати РК по акту за останній місяць. Додаткових угод ще багато може бути, немає сенсу кілька разів коригувати.
так завжи і робила, по акту , але зараз виникла дискусія з орендарем.
він наполягає по дод угоді, посилається на
Стаття 192. Особливості визначення бази оподаткування в окремих випадках (порядок коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту)

192.1. Якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних.

а мені читається 192.1. Якщо після постачання товарів/послуг здійснюється
в нашому випадку постачання не було, повернення коштів /товару також .
Теж так думаю, але клієнт завжди правий, так що можна і виписати. Виписка РК по даті додаткової угоди також великою помилкою не буде, тим паче він нульовий.
Врахуйте, що податківці наполягають на даті РК або при поверненні/доплаті коштів, або при відвантаженні.
Тобто дата першої події.

Дата додаткової угоди їх не влаштовуєsmiling smiley
Quote
Виктория-3
Врахуйте, що податківці наполягають на даті РК або при поверненні/доплаті коштів, або при відвантаженні.
Тобто дата першої події.

Дата додаткової угоди їх не влаштовуєsmiling smiley
десь є консультація щодо цього?
їм покажу.
Подскажите как правильно исправить дату корректировки??? Выписан додаток 2 к налоговой накладной в сентябре, а нужно его было августом??? Спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998