Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Оплата карткою
Добрий день!

Ми юр особа, платник єдиного податку. Директор хоче поставити POS термінал (термінал для оплати карткою). У мене запитання, на скільки це ускладнить моє життя? Тобто чи додадуться нові звіти, чи потрібно цей термінал реєструвати в податковій і т.д..
Re: Оплата карткою
Терминал регистрировать не надо, а вот РРО купить и зарегистрировать придется. Расчеты через терминал - это расчетная операция, подпадающая под закон об РРО.
Re: Оплата карткою
Тобто просто термінал ми отримати не можемо, потрібно одразу РРО? Якщо ми підключаємо РРО - я так розумію там зявляється якісь щоденний звіт?


Re: Оплата карткою
Просто терминал без РРО использовать нельзя.
РРО - это регистрация в налоговой, обучение кассиров, ведение кассы, если нал будет, оплата обслуживающей фирме, не говоря уже о том, что сам РРО минимум 6000 грн стоит. А ежедневный отчет РРО сам в налоговую шлет, если конечно кассир не напортачит.
Re: Оплата карткою
Я просто думаю, як же в кафешках, яких каву продають, сумніваюсь що у них є РРО. Просто стоїть термінал Прівата і через нього все оплачується
Quote
Steewen
Я просто думаю, як же в кафешках, яких каву продають, сумніваюсь що у них є РРО. Просто стоїть термінал Прівата і через нього все оплачується

Там зазвичай ФОПи єдинники - їм до мільона можна поки без РРО,
хоч і з еквайрінгом.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Оплата карткою
А платникам эдиного Юрікам - не можна без РРО до 1 млн? eye rolling smiley
Юрікам нікому готівку без РРО ніззя(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Оплата карткою
Дякую, люди добрі за допомогу smiling smiley
Quote
Blick
Просто терминал без РРО использовать нельзя.
РРО - это регистрация в налоговой, обучение кассиров, ведение кассы, если нал будет, оплата обслуживающей фирме, не говоря уже о том, что сам РРО минимум 6000 грн стоит. А ежедневный отчет РРО сам в налоговую шлет, если конечно кассир не напортачит.

ФОПу просто терминал можно использовать, если он не превысил 1млн грн, а потом уже со след.квартала да.
Re: Оплата карткою
Конечно ФОПу можно, но вопрос ведь не о нем был. Почитайте внимательно, в первом посте - "Ми юр особа, платник єдиного податку.."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999999