Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Велике ПЗ з ПДВ через несвоєчасно зареєстровану ПН

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я вже якось піднімала цю тему, і от знову підвели постачальники.
Не зареєстрували ПН, вилізло веливе ПЗ.
Придумала такий вихід: оскільки нам також через ліміт не вдалося зареєструвати і покупцям, то подати помилкову декларацію, а потім подавати уточнюючі розрахунки протягом деяких періодів, таким чином розтягнувши сплату ПЗ, але звісно потрібно буде сплачувати 3% штрафу.
Як гадаєте норм варіант, чи я чогось не врахувала?
Когда-то была похожая ситуация, просто денег на оплату не было, тоже хотели подать неправильную деку, а потом уточняться, но инспектор не рекомендовала.
Смысла нет. Вы ж не только 3% будете платить, они еще по уточненке насчитают штраф и пеню за невовремя оплаченные обязательства. А если подать деку правильную, будет только штраф и пеня за просрочку оплаты. Только не забудьте Ваши незарегистрированные НН показать в таблице 1.1 додатка 5, чтоб потом можно было их за счет превышения зарегистрировать.
Дякую, я не подумала, що вони 10% штрафу ще нарахують


До конца карантина штрафы же не начисляют. Может успеете зарегистрировать до 31.07. А там может еще на месяц продлят.
Так вопрос же не в регистрации, а в том, что поставщик не зарегистрировал вовремя. Даже если поставщик зарегит сегодня, у него то штрафа не будет, а покупателю в июнь включать уже нельзя.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999