Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Квота по інвалідам на підприємстві, питання

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
ТОВ загальносистемник виконує квоту в 1о інваліда, але він звільняється, а наступний буде (працевлаштується) за півтора місяці.
Чи може підприємство бути без інваліда у вказані півтора місяці, чи все ж потрібно знайти інваліда на цей час?
середньооблікова чисельність працюючих осіб з інвалідністю:
січень - серпень - 1
вересень - грудень - 0
разом за рік 1 * 8 міс. + 0 * 4 мес. = 8
у розрахунку на місяць 8 / 12 = 0,67
округляємо до цілих - 1
квота є


Да хоть три месяца, лишь бы среднегодовая инвалидов была больше 0,5, чтобы округлялось до 1. По сути достаточно иметь в штате инвалида 6 месяцев, только полных.
Спрошу здесь по инвалиду. Инвалид принес больничный.Если я правильно помню, то по инвалидам ФСС оплачивает больничный с 1-го дня. правильно? Работает очень давно у нас. Какие есть подводные камни по больничным инвалидам? спасибо
Дуже вам дякую за швидку відповідь!
Quote
panaval84
Спрошу здесь по инвалиду. Инвалид принес больничный.Если я правильно помню, то по инвалидам ФСС оплачивает больничный с 1-го дня. правильно? Работает очень давно у нас. Какие есть подводные камни по больничным инвалидам? спасибо
С 1-го дня только больничный по уходу за ребенком. Обычный больничный с 6-го дня. Есв 8,41% без доначисления до минималки.
Добрый день!подскажите пожалуйста,кто заполнял новый отчёт по инвалидам?Нужно ли в отчёте заполнять столбик "форми фінансування"
(бюджет - 1, госпрозрахунок - 2, за рахунок членських внесків - 3, змішана - 4). Мы юр.лицо на ЕН 3группа.
Я не заполняла, но подсказать правильно ли это некому, у нас отчеты в ящик бросают. Хотя можно позвонить в свой фонд и спросить.
Quote
Blick
Я не заполняла, но подсказать правильно ли это некому, у нас отчеты в ящик бросают. Хотя можно позвонить в свой фонд и спросить.
Спасибо!Уже нашла детальное объяснение! Ставлю-2!
А хто вже здав звіт по інвалідам, підкажіть чи потрібно ще й додаток додавати? Для кого він? Я не зрозуміла.
Потрібно. Додаток - це для тих, хто має відокремлені підрозділи, але він є невід'ємною частиною бланку. Не заповнюємо, але подаєм - так мені в нашому фонді сказали.
Quote
Blick
Потрібно. Додаток - це для тих, хто має відокремлені підрозділи, але він є невід'ємною частиною бланку. Не заповнюємо, але подаєм - так мені в нашому фонді сказали.

дякую
Ось знайшла гарну статтю по звіту, може комусь знадобиться
[buh.ligazakon.net]
В 2019 году приняли на работу инвалида, но оказалось что он пенсионер по возрасту , получается не выполнили норматив по инвалидам за 2019 год, подскажите в течении какого срока могут оштрафовать?
Доброго дня. У квітні прийшла працювати на фірму, де оформлено було 17 людей, один із них інвалід. Його оформили у вересні 2019р., він надав пенсійне посвідчення-по інвалідності 3 група з дитинства, але самої довідки МСЕК немає. ЄСВ нараховували по ставці 8,41. Проблема в тому, що довідки у працівника на руках немає (загубив). Як вийти із даної ситуації, чи можливо подати запит у МСЕК ? Але ж вони мені не відправлять копію довідки?
Quote
Yulka
Доброго дня. У квітні прийшла працювати на фірму, де оформлено було 17 людей, один із них інвалід. Його оформили у вересні 2019р., він надав пенсійне посвідчення-по інвалідності 3 група з дитинства, але самої довідки МСЕК немає. ЄСВ нараховували по ставці 8,41. Проблема в тому, що довідки у працівника на руках немає (загубив). Як вийти із даної ситуації, чи можливо подати запит у МСЕК ? Але ж вони мені не відправлять копію довідки?

Основание именно справка мсэк. Нет справки = нет 8,41
Пусть сам получает. Вам ее никто не даст. Если не будет копии нужно доначислять до 22% за весь период
Quote
alisona
В 2019 году приняли на работу инвалида, но оказалось что он пенсионер по возрасту , получается не выполнили норматив по инвалидам за 2019 год, подскажите в течении какого срока могут оштрафовать?
Если он оформлен на основное место работы, то попадает в квоту даже если пенсионер. Не попадают только совместители.
добрый день, где написано что инвалид обязан предоставить ипр?
Человек с инвалидностью по зрению трудоустроится по квоте.
Заполню собой квоту по инвалидам на взаимовыгодных условиях.
В наличии все документы для оформления.
Мужчина 30 лет. Киев.
Рассмотрю все варианты.
0967581362
(также есть вайбер, телеграм, ватсап).
первый раз заполняю отчет 10-ПОИ, подскажите, пожалуйста,
рядки 04, 05, 06 заполнять нужно в любом случае, или только если норматив НЕ выполнен?

у меня рядок 01 середньообликова штатных = 8 человек,
рядок 02 середньообликова штатных инвалидов = 1 человек, т.к. действительно работает 1 инвалид уже несколько лет, справка мсек бессрочная,
рядок 03 = 1 человек (норматив от 8 до 25 работников),
т.е. норматив выполнен
Я рядки 04 и 05 заполняю, в 06 прочерк.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999