Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

8 тисяч грн. допомоги????

Відправлено користувачем Nikokardan@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Друзі привіт.
Тут наш Гарант наобіцяв 8 тисяч грн. допомоги????
Зайти в «Дія», ввести свої дані (щодо ФОП) і номер банківської картки і через кілька днів гроші мають з’явитися на рахунку.....Я заходив в ту «Дію», немає там куди вводити...я переклацав ту «Дію» вздовж і поперек.....Хтось пробував? Може я недодивився.???
Гарант говорив про прийняття відповідного закону/постанови.

Поки вони не прийняті, можете не клацати)))
Ага.....це тільки його витвір його уяви???? Як кажуть, ще вилами по воді писано...Я зрозумів, спасибі....smileys with beer


Quote
Nikokardan@ukr.net
Ага.....це тільки його витвір його уяви???? Як кажуть, ще вилами по воді писано...Я зрозумів, спасибі....smileys with beer

Зараз напрацьовуються відповідні НПА. Подивіться у новинах на Дебет-Кредит.
Re: 8 тисяч грн. допомоги????
А в ФБ пишут, что эти 8 тысяч только для определённых КВЭДов и только тем ФОПам, хто втратив дохід під час карантину.......
Как-то так...
И Вы верите ?
Не дуже вірю....Але все одно хочеться вірити на диво
Так, вже є перелік видів діяльності.

Чому б ні?
Особливо в очікуванні повного локдауну.
Якось заявлена програма є не зовсім зрозуміла, як перевірятимуть чи втратив ФОП дохід, чи вплинуло те, що в сб і нд він не працює на розмір доходу, згідно з чим його порівнюватимуть. Чи спочатку видадть допомогу, а потім скажуть, що не законно ортимана і в подвійному розмірі заберуть....Та сама ситуація з робітниками, якщо вони працюють у ФОПа але в сб нд вихідні, але КВЕД і ЄСВ , все позаявленим умовам, так виходить вони теж мають право...
[buhgalter911.com]

Щодо доходу: якщо в законопроекті це не є критерієм надання, то він не буде враховуватись.
Я з Вами абсолютно згоден. Занадто легко ці кошти отримуються, ввів картку і ву-а-ля..гроші на рахунку..Занадто просто і легко, а це насторожує...Я звик, що від нашої держави щось отримати, то потрібно два тижні бігати, збирати всілякі довідки, потім довідки, що ці довідки дійсні, потім чекати пару тижнів....А потім ще, вибачте мати "геморой" з перевірками, що ці кошти ти отримав законно і є підстави...Що іншим разом і не радий цим пільгам та допомогам....Але тож Зеленський, він багато чого обіцяв.....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030200000000002