Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

юрлицо-единщик и отсутствие кода КВЕД

Відправлено користувачем LLK62 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, уважаемые коллеги. Юрлицо - плательщик единого налога осуществляет деятельность по незарегистрированному КВЕДу.
Насколько реальна угроза, что переведут на общую систему задним числом?
Это из опыта или теоретически? Если из опыта, можно чуть информации ?


Идите и вносите сейчас КВЕД, может пронесет, а так 100 %, почитайте в НКУ п. 298

Інакше ви ризикуєте:

(1) підпасти під вимогу п.п. 7 п.п. 298.2.3 ПКУ, тобто вимушено відмовитися від спрощенки через здійснення видів діяльності — увага! — не вказаних у Реєстрі ЄП;

(2) бути виключеним з Реєстру ЄП унаслідок анулювання вашої реєстрації податківцями на підставі п. 299.11 ПКУ (див. 108.01.06 БЗ).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040799999999999