На выходные украинцам прогнозируют заморозки, дожди и грозы Украинские военные сбили беспилотники оккупантов Сегодня в Украине День Победы над нацизмом во Второй мировой войне, а Европейский Союз отмечает День Европы. В США прогнозируют, что обломки китайской ракеты могут упасть на Землю В Україні на вихідних кардинально зміниться погода В Pfizer заявляют, что бедные страны не хотят закупать вакцину компании Пентагон подтвердил, что отслеживает падение китайской ракеты Зеленский: Пусть героизм украинцев во Второй мировой дает силу новому поколению наших воинов Без осадков, но с заморозками — погода в Украине на 9 мая 9 мая Украина отмечает День победы над нацизмом во Второй мировой войне
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

У сотрудника родился ребенок, имеет ли он право на дополнительный отпуск?

Відправлено користувачем Lyu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Перечитала много информации, о тем, что 01.12.20 в первом чтении поддержали законопроект, где упоминается "Відпустка для чоловіка при народженні дитини 14 дн."
Но, что закон принят, нигде информацию не нашла. Сотрудник позвонил из роддома и попросил этот дополнительный отпуск, говорит, что есть такой закон.
Прошу подскажите, сейчас сотрудник имеет право на отпуск в связи с рождением ребенка, если да то какой продолжительностью?
Нет такой статьи в Законе об отпусках

А если сильно умный пусть даст статью согласно которой якобы есть такое право
Точнее оплачиваемого нет

Есть бесплатный отпуск 14 дней

Стаття 25. Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов'язковому порядку

Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов'язковому порядку
2) чоловікові, дружина якого перебуває у післяпологовій відпустці, - тривалістю до 14 календарних днів;


в ЗАКОНІ УКРАЇНИ Про відпустки ще не внесли зміни
Дивилась дану редакцію на сайті верховної ради (Документ 504/96-ВР, чинний, поточна редакція — Редакція від 17.03.2020, підстава - 530-IX)...
Quote
malofeevaIV
в ЗАКОНІ УКРАЇНИ Про відпустки ще не внесли зміни
Дивилась дану редакцію на сайті верховної ради (Документ 504/96-ВР, чинний, поточна редакція — Редакція від 17.03.2020, підстава - 530-IX)...

Да не обратила внимания . Нет последних изменений

Открыла поривняльну таблицю
Это должна быть
Стаття 19. Додаткова відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи
Стаття 19-1. Відпустка при народженні дитини

1. Відпустка при народженні дитини тривалістю до 14 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів надається не пізніше двох тижнів з дня народження дитини таким працівникам:
1) чоловіку, дружина якого народила дитину;
Стаття 19-2. Умови та порядок надання відпустки при народженні дитини

1. Відпустка при народженні дитини надається власником або уповноваженим ним органом особам, зазначеним у пунктах 1 – 3 частини першої статті 19-1 цього Закону, на підставі письмової заяви такої особи з додаванням копії документу, необхідного для державної реєстрації народження дитини або свідоцтва про народження дитини (за наявності).

2. Відпустка при народженні дитини надається працівникам із збереженням на її період місця роботи (посади) та заробітної плати.
ну пока це тільки в таблиці (((... А работнику только 25 стаття (без збереження з/п)
Quote
malofeevaIV
ну пока це тільки в таблиці (((... А работнику только 25 стаття (без збереження з/п)

Законопроект принят. Просто как всегда "не успевают" обновить законы на сайте рады в электронном виде
Quote
Михаил
проект принят в первом чтении, єто еще не закон
[w1.c1.rada.gov.ua]

Да всё замучено...

За підсумками розгляду Комітет ухвалив рішення, що проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною (реєстр. № 3695-1 від 2.07.2020 р.), поданий народними депутатами України Чорним Д.С., Зуєвим М.С. та іншими народними депутатами України, має вплив на показники бюджетів (призведе до збільшення видатків державного та місцевих бюджетів). У разі прийняття відповідного закону до 15 липня 2021 року він має вводитися в дію не раніше 1 січня 2022 року, а після 15 липня 2021 року – не раніше 1 січня 2023 року (або 1 січня наступного за цим року залежно від часу прийняття закону).

Таки только бесплатный отпуск
С чего это они вдруг вспомнили, что законы нужно не позже чем за полгода до начала года принимать? А как же сюрприз для бухгалтеров? То в 20-х числах декабря акциз розничный вводят, который никто не знает как считать, то еще что-то. А тут вдруг вспомнили... Наверное потому что этот закон поступления в бюджет не увеличит, поэтому можно и подождать..
Quote
Blick
С чего это они вдруг вспомнили, что законы нужно не позже чем за полгода до начала года принимать? А как же сюрприз для бухгалтеров? То в 20-х числах декабря акциз розничный вводят, который никто не знает как считать, то еще что-то. А тут вдруг вспомнили... Наверное потому что этот закон поступления в бюджет не увеличит, поэтому можно и подождать..

Ну ви наче перший клас, друга чєтвєрть... drinking smiley

Зрівняли покращення для людьов і "покращення" бюджету smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Lin@
Нет такой статьи в Законе об отпусках

А если сильно умный пусть даст статью согласно которой якобы есть такое право

Quote
Lin@
Есть бесплатный отпуск 14 дней

Хамка и тупорылая дебилка, притом ты сама в этом призналась. Учи матчасть тварь недотраханная, Сереже привет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040200000000001