Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 31    Сторінки: ПершаПопередні910111213141516171819НаступнаОстання
я вообще страницы не ставила, только к-во додатков......приняло
У кого принят отчёт, в начислениях уже видите данные? Пока в кабинете вижу только оплаты, начислений нет.
в начислениях тоже нет, отчет сдала неделю назад. в кабинете пфу начисления есть ,но в страховой стаж работникам 1 квартал почему-то не засчитан, хотя оплачен ЄСВ с з/ті больше мин


Колеги, привіт
Невірно вказала середньооблікову кількість працівників в одному з місяців.
Як і раніше шапку звіту немає можливості правити?
Я уже ничего не понимаю.....по одному ФОП: 22.04.21. квитанция №2 -пакет принято (есть реестрац.№), "Виявленные ошибки -пусто)
Случайно в ел.кабинете зашла во входные документы и вижу уже 23.04.21. (00,50) какая то кв.№2 - пакет не принято, ошибка - "Зазначено недостовірне значення обовязкового реквізиту звітний період - початок подання з 01.04.21)...не відповідає стандарту. И что интересно - в квитанциях "имя файла"документа отличаются одной цифрой..... Что это может быть?....Открываю "Перегляд звитности" - стоит мой отчет с кв.№2 - та что принят....Как быть?
У них в это время какой-то сбой был, многим квитанции о непринятии поприходили. Но на всякий случай позвоните в свою налоговую и уточните.
В когось прийняли звіт за відокремлений не уповноважений підрозділ? За основне підприємство прийшла квитанція,що прийняли,а за підрозділ не прийнято. Пише що другу звітну заборонено. Як здати звіт? В когось вдалося?
Пишет помилку у додатку 5 " Для ЗО з РНОКПП 11111111111 заповнено поле "Професійна назва роботи", поле "Код КП ,які не відповідают значенням в Класифікаторі ДК 003:2010"
3 й раз через кабинет отправляю отчет с одним результатом, название работы и код точно пишу как в классификаторе ,в 3 -й раз попробовала поставить другой похожий код ,помилка та же. Кто сталкивался в чем может быть секрет? Помогите ,пожалуйстаconfused smiley
Девочки доброе утро. А как заполнять пустой отчет? отправляю пустой приходит только квитанция 1 и всэ))))
якщо звіт взагалі не прийнято, я копіюю виправляю помилку і посилаю як? звітний №1 як і вперше,так як він не прийнятий.. зробила так , ще не прийшла 2 квитанціяа звіт уже не прийнято...
ЧТО с ГПД есть хорошие новости?
Quote
laneta
ЧТО с ГПД есть хорошие новости?

Новых обновлений нет, наверное прийдется поставить галочки и сдать уже как есть, как думаете?
Quote
Михаил


Розрахунок подається до контролюючих органів за основним місцем обліку.

У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету та який не має окремого балансу і самостійно не веде розрахунки із застрахованими особами для сплати єдиного внеску на небюджетні рахунки, то Розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку.

Юридична особа під час подання Розрахунку за відокремлений підрозділ зазначає дані про відокремлений підрозділ в рядку 032 заголовної частини Розрахунку.

вы это видели ? а налоговая про это ни слова, только про 032 в 4ДФ
Как сдать отчет за обособленное подразделение ?
1. Открываем податковый розрахунок .
2. рядок 011 "Звітний"- галочка
3. Рядок 02 - 2021 рік;квартал 1;номер розрахунку -2 или 1 ?
2 потому что один звітний уже есть за основное предприятие или 1 , т.к. за обособленное подразделение это Розрахунок 1 ?
4. Рядок 032 - КОАТУУ обособленного подразделения (отг или местонахождение ДПС района?)
5.Рядок 033- автоматом заполнилось название основного предприятия
6.Рядок 064- 3 додатка 4ДФ , кількість аркушів-6
7.Рядок 07-110 не заполняем

Примутся ли два звітних за основное и подразделение ?
номер Расчета 2, но в нем другие территор. коды (филиала), поэтому
система должна считать это отдельными отчетами и принимать, но на сегодня
там глюки - звитный уже подан и тд
Та же беда. Может кто-то уже справился с этой проблемой? Поделитесь пожалуйста
Приватных виконавцив нужно показывать в 1ДФ? Алименты 140код, а долги банка-какой код?
Quote
Вика1
Приватных виконавцив нужно показывать в 1ДФ? Алименты 140код, а долги банка-какой код?

Борг банку ж, а банк це ж юридична особа - а звіт по фізичним tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
платим на приватного виконавця, а он физ лицо
Quote
Вика1
платим на приватного виконавця, а он физ лицо

Ну якшо він фізособа то самозайнята і податковий агент
відповідно як і ФОП... Якшо ви показуєте, всупереч законодавству,
такі виплати - то це буде явно не код 140, а мабуть 157.
І то як на мене - логічно шо там повинна бути сума тільки
його винагороди...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Помогите пжл.
1) Так и не смогла разобрать с строкой 032. ФОП - место регистрации Киево-Святошинский р-н. В медке не подтягивается код автоматически. Адрес - КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН/М.КИЇВ Р-Н, СМТ.ЧАБАНИ, вул.,,, Как определить этот код???
2) строка 105 №количество затрахованых лиц... которым начисляли зарплату" - выдает ошибку, т.к не заполнила. Но у меня один сотрудник, который весь квартал был в отпуске за свой счет(карантин). Ставить 1?
Як зрозуміти? відправила звіт, прийшла 1 кв. звіт не прийнято,2 кв. не має.. відкриваю 1 квит. в Д1,Д5,Д6 пише очікуйте кв.№2, відкриваю додаток Д 4 пише в квит №1 помилка документ не може бути прийнятий, помилка в графі № розрахунку не може бути значення менше 1, хоча номер розрахунку стоїть 1!!!! Не розумію , не приймає Д4? так не розумію що не так?
Подала сьогодні звіт. Не прийнято. Ось шо написало:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту не виконана.
Помилка Для додатка 1 у графі 25 «Ознака (0, 1)» відображається ознака «0», якщо рядок потрібно ввести, чи ознака «1», якщо рядок потрібно виключити. Графа заповнюється лише для «Звітного нового» та «Уточнюючого». Для додатку 1 Розрахунку «Звітний» заповнено поле «Ознака (0, 1)».
Помилка Для додатка 5 у графі 20 «Ознака (0, 1)» відображається ознака «0», якщо рядок потрібно ввести, чи ознака «1», якщо рядок потрібно виключити. Графа заповнюється лише для «Звітного нового» та «Уточнюючого». Для додатку 5 Розрахунку «Звітний» заповнено поле «Ознака (0, 1)».
Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ.
Дані не завантажено до Реєстру застрахованих осіб

Для Д1 та Д5 не потрібно заповнювати ознаки у останній колонці??????
До попереднього повідомлення.
В ЕК теж кв 2 - не прийнято пакет. Я так розумію, що не прийнято повністю Розрахунок? Чи Д4 може прийнятись? У перегляді звітності написано - дозволено тільки перегляд, прийнятий по імейл.
последний рядок не 0 не 1 не ставите . это только для уточнения
Quote
laneta
последний рядок не 0 не 1 не ставите . это только для уточнения

А для Д4 ставити як і раніше 0?
В Д4 помилка XML звіт містить некорректні дані _Поле і номер "Розрахунку"значення не може бути менше ніж 1 ,чи воно сліпе-стоїть №1!!!Нуяк його здихатись цього звіту!
Quote
Roksolana2017

последний рядок не 0 не 1 не ставите . это только для уточнения

А для Д4 ставити як і раніше 0?


В Д1 і в 4ДФ залишаємо пустими (ознака "0" і "1" - при уточнені)
Quote
tlydaa
В Д4 помилка XML звіт містить некорректні дані _Поле і номер "Розрахунку"значення не може бути менше ніж 1 ,чи воно сліпе-стоїть №1!!!Нуяк його здихатись цього звіту!

Я думаю це в ДПС технічна помилка. В мене таке і раніше було. Чекала і знов відправляла звіт. А зараз як хз з цим Д4 лячно відправляти повторно.
Quote
Иногда могу


последний рядок не 0 не 1 не ставите . это только для уточнения

А для Д4 ставити як і раніше 0?


В Д1 і в 4ДФ залишаємо пустими (ознака "0" і "1" - при уточнені)

і В 4ДФ не ставим нічого? А в помилці мені написало тільки про Д1 і про Д5. Ну я тепер не розумію нічого.
так я вже двічі відправила, звіт то пише не прийнятий, чи може подвоїти ?!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 14 з 31    Сторінки: ПершаПопередні910111213141516171819НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048399999999993