Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Довідка про доходи фізособи у електронному кабінеті

Відправлено користувачем Andrij-ko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, підкажіть, як отримати дані про доходи фізособи у електронному кабінеті податкової?
Не менше ніж за 15 хвилин дослідів я знайшов тільки у бланках просто пустий бланк запиту!
Загуглити теж не виходить, бо цей чудовий кабінет регулярно змінюється, і все, що я бачу в інтернеті вже не актуальне. confused smiley
Quote
Andrij-ko
Колеги, підкажіть, як отримати дані про доходи фізособи у електронному кабінеті податкової?
Не менше ніж за 15 хвилин дослідів я знайшов тільки у бланках просто пустий бланк запиту!
Загуглити теж не виходить, бо цей чудовий кабінет регулярно змінюється, і все, що я бачу в інтернеті вже не актуальне. confused smiley

Серед запитів F1301802 - заповнюється автоматично з вашого кабінету вашими ж даними,
ви лишень заповнюєте період за який вам потрібні доходи. І майте на увазі якшо ви подаєте
річний звіт - то відповідно останній період буде 4-й квартал 2020 року. Якшо ж вам потрібні
дані про іншу фізособу - то маєте зайти в кабінет з її ключем і зробити той самий запит...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую за відповідь!
Увів пароль, Бачу меню Реєстри - Календар - Бланки звітності - ... А де цей запит знайти?


Знайшов!
Після уведення паролю треба натиснути зчитати! І це ще не все! Потім ще треба натиснути Увійти!

Огидний казенний софт.
1. Вхід до кабинету
2. В крайньому зліва вертикальному переліку опцій обираєте другий пунк ЕК для громадян
3. Далі обираєте Запит про отримання доходів, Створити, заповнюєте необхідні строки, підписуєте, надсилаєте
4. Відповідь протягом 3-х хвилин
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000588