Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова декларація F0103307

Відправлено користувачем shwed 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Якщо зробити додаток по ЄСВ, але в ньому заповнити тільки період і тип 6. В Декл.ЕП не ставити галочку наявності того додатку .

Подаємо. Другої квитанції немає. Але в кабінеті видно проведення нарахувань зобов'язань за 1 кв. 2021. Тобто вони її отримали і провели.
Я свій пучок СПДшників поки що подала так.
По одному ФОПу робила Фрі Звітом - висить у єл. кабінеті зі статусом Прийнято в режимі On-line, дозволено тільки перегляд, але квитанції № 2 немає.
По іншому ФОПу робила медком - не прийнято, відповідь така: Виявлені помилки/зауваження:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом
Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату
(стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані
і не може бути збережений. Опис помилки:
"державна реєстрація припинення": Недопустимый атрибут xsi:nil
элемента "державна реєстрація припинення"..


Нічого не зрозуміла, про що мова????
Прийшла квитанція 2: не прийнято: Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску подаються за останній податковий (звітний) період квартал/півріччя/три квартали проведення державної реєстрації припинення ...та тп.
Декларацію відправляв без додатків.


@dron у мене те ж саме, навіть не знаю, що тепер "виправляти", ніби все правильно заповнила ж. Хіба, як от @Iskra пише, заповнити щось в додатку по ЄСВ, але галочку не ставити... Чи травня дочекатись. А ви що думаєте робити?
Добре що у мене не приняли, бо я заповнив дод по ЄСВ за 1кв а його заповняти не потрібно. Звідки я маю знати що його не потрібно заповняти? Ввели нову звітність додали цей додаток з ЕСВ а тепер його не потрібно заповняти. Логіки нуль.
Крім того не відомо чого не приняли. Може десь не там крапку поставив, або не поставив.
Але правильно, чим же нам ще займатися і їм.
Вчора поприходили 2-і квитанції з помилками на
відправлені 07.04 та 09.04 деки. Відправила
по новій.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
@dron, та жа самая ситуация. Код ошибки пишет 01. "Виправити помилку і відправити." Но сумма налога уже отразилась в начислении в разделе "Стан розрахунків з бюджетом". Исправим (если поймем что и как исправлять), отправим, а сумма налога удвоится? Как-то это все так грустно
Та ж сама ситуація. Я б не поспішала відправляти другий раз, бо невідомо, що виправляти і як ці повторні відправки потім відобразяться на наших зобов"язаннях. У мене в квитанції взагалі цікаво: звіт відправляла 09.04., друга квитанція прийшла з цією ж датою, але Дата реєстрації документа в Реєстрі застрахованих осіб: 15.04.2021? І передостанній рядок таблички квитанції "Дані не завантажено до Державного реєстру загальнообов"язкового державного соціального страхування". Виходить, що ця декларація не пройшла перевірку пенсійного фонду, бо неподавався додаток 1?
то, что не подаем в квартальной дод1, уже разобрались. А сам раздел в деке про ЕСВ заполняем? рядок 21 раздела 7. Смутила сноска 4, что типа надо заполнять начисления ЕСВ наростающим. Это значить, что в строке 21 проставляем 3960 грн? я ничего не заполнила там, отправила, сдалось. А теперь в сомнениях...
Колеги, виникає помилка при заповнення звіту, ФОП 3 група. В 1 кварталі доходу не було.
У рядочку 10 просить поставити КВЕД. Але не було ді-ті. Який квед там втулити?
Quote
Roksolana2017
Колеги, виникає помилка при заповнення звіту, ФОП 3 група. В 1 кварталі доходу не було.
У рядочку 10 просить поставити КВЕД. Але не було ді-ті. Який квед там втулити?
А відкрийте в Кабінеті " Облікові дані платника", там же ж вказаний ЯКИЙСЬ КВЕД....
Вот його можна......використати...)))
Quote
nikon

Колеги, виникає помилка при заповнення звіту, ФОП 3 група. В 1 кварталі доходу не було.
У рядочку 10 просить поставити КВЕД. Але не було ді-ті. Який квед там втулити?
А відкрийте в Кабінеті " Облікові дані платника", там же ж вказаний ЯКИЙСЬ КВЕД....
Вот його можна......використати...)))

Та то ясно. Діяльності ж не було. Я так розумію, що туди треба вписувати КВЕДи, по яким був дохід.
Я поставила 00.00. Не ругається. Може так подати?
Quote
Roksolana2017


Колеги, виникає помилка при заповнення звіту, ФОП 3 група. В 1 кварталі доходу не було.
У рядочку 10 просить поставити КВЕД. Але не було ді-ті. Який квед там втулити?
А відкрийте в Кабінеті " Облікові дані платника", там же ж вказаний ЯКИЙСЬ КВЕД....
Вот його можна......використати...)))

Та то ясно. Діяльності ж не було. Я так розумію, що туди треба вписувати КВЕДи, по яким був дохід.
Я поставила 00.00. Не ругається. Може так подати?
Такого КВЕДу немає.)))
Quote
Roksolana2017


Колеги, виникає помилка при заповнення звіту, ФОП 3 група. В 1 кварталі доходу не було.
У рядочку 10 просить поставити КВЕД. Але не було ді-ті. Який квед там втулити?
А відкрийте в Кабінеті " Облікові дані платника", там же ж вказаний ЯКИЙСЬ КВЕД....
Вот його можна......використати...)))

Та то ясно. Діяльності ж не було. Я так розумію, що туди треба вписувати КВЕДи, по яким був дохід.
Я поставила 00.00. Не ругається. Може так подати?
Такого не передбачено. Поставте той код, що раніше ставили, або не здавайте порожній звіт.

Мені на порожній в квитанції 2 "прийнято (до відома)". Бо порожній чи це такі квитанції саме в понеділок?
У кого-то получилось понять, что за "Код помилки 01" и сдать отчет нормально?
Додаток 1 не создавала и нигде в отчете его не отмечала.
Обращалась на линию самого налога - не в курсе, отправляют на линию обработки отчетности, а там....
За 2 недели ни разу не удалось дозвониться, "паны-операторы зайняты-с"
ФОП, 3.гр. Заполнила отчет 19.04.21 точно так, как заполняла предыдущие годы - звитный, 1 квартал, бла-бала-бла, строки 6, 8, 11, 12, 13,14 для 3-ей группы (у меня автоматически 8,11,12, 14 не посчитало/вставило, поэтому все вручную). Додаток 1 нигде не отмечала/не вставляла/не подавала. Только декларация. Квитанция №1 пришла сразу, квитанция №2 минуты через 3. Приняли .
А, да. Код шибки 01 пришел на отчет, который подавался 12.04.21. Поскольку там все было уже заполнено, то я его просто тупо скопировала 19.04.21 и исправила дату на последней странице
Скажите пожалуйста, а сумма налога в Кабинете в "Стане розрахунків" не задвоилась? Она у вас при первоначальной сдаче отразилась? Заранее спасибо за ответ.
Quote
lugovka54
Скажите пожалуйста, а сумма налога в Кабинете в "Стане розрахунків" не задвоилась? Она у вас при первоначальной сдаче отразилась? Заранее спасибо за ответ.

Пока там висят только мои оплаты помесячные 3 шт. (январь-март), а строка "Нарах. плат. самост. ..." отсутствует, сумма платежей по ЕН висит как переплата.
Аналогичная ситуация с ЕСВ. Тоже переплаты висят.
Будем посмотреть... smiling smiley
Кому не пришла квитанция №2
проверьте "Вхідні/вихідні документи"
в разделе "Введення звітності" квитанция не отображается но во входящих доках отображается
osemko, спасибо
туда даже не подумала бы глянуть.
Quote
STI
osemko, спасибо
туда даже не подумала бы глянуть.

Теж глянула свої - оказуєцця вони там ше з 19-го числа.
Я відправляла звіти 16.04...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день
Відправила сьогодні декларцію.
Через деякий час прийшла 1-квітанція червона. Виявлені помилки "-" . В самому низу квітанціі-1 "Документ не прийнято, документ 26.........ХМL вже було подано. Змініть номер документа в періоді. Але я за перший 1 квартал нічого не подавала.
Друга квітанція не прийшла.
В мене така сама помилка, але з податковими накладними
В другой теме писали что сдавали ЕСВ+ДФ тоже первый раз и пришла такая же квитанция что уже подано, наверно глюк у налоговиков
Так, писали, що то технічні помилки.....
Колеги, комусь вдалося подати по ФОПу цей звіт за 1 квартал успішно? І є ті, хто подавав пустий і прийняло?
Так. Всі прийняті.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
добрый день. отчет не принят
Виявлені помилки/зауваження:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом
Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату
(стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані
і не може бути збережений. Опис помилки:
"державна реєстрація припинення": Недопустимый атрибут xsi:nil
элемента "державна реєстрація припинення"..

что это может быть? при проверке ошибок не выдает
Quote
любаша
добрый день. отчет не принят
Виявлені помилки/зауваження:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом
Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату
(стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані
і не може бути збережений. Опис помилки:
"державна реєстрація припинення": Недопустимый атрибут xsi:nil
элемента "державна реєстрація припинення"..

что это может быть? при проверке ошибок не выдает

це схоже на технічну помилку, відправте повторно
багато у кого такі помилки були
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044900000000003