После санкций против Медведчука произошел «взрыв российского информпространства» - Ткаченко Блокировка 426 сайтов: МКИП призывает к беспристрастному судопроизводству Группа кораблей НАТО вошла в Черное море, где проведет совместные с Украиной учения Минюст назвал самые распространенные имена отчества в Украине Индустриальный мост в Киеве с 27 февраля перекроют на три месяца Е-удостоверение военного уменьшит бюрократию в ВСУ - начальник Генштаба В Украину движется новая волна похолодания: синоптики назвали дату Степанов: Эффективность вакцины AstraZeneca - до 80% Кремлевского пропагандиста Дудкина арестовали на два месяца - источник Внезапное тепло в конце февраля: в Украине температура достигнет +19°
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Включення пк в декларацію з пдв на основі авансового звіту

Відправлено користувачем nikiticn 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Таке питаннячко, якщо посилатися на пп.201.11 б) ПКУ, авансовий звіт на суму 290 грн.( в т.ч. 7 % пдв - 19 грн.), то в декларацію з пдв я можу включити лише 214 грн. (в т.ч. ПДВ 7% - 14 грн.)???
Дякую.
Вы же включаете в Декларацию не авансовый отчёт, а чеки.
Вашего ав. отчёта я не вижу, не знаю, сколько там чеков.
Но суть пункта 201.11 б) ПКУ заключается в том, что в податковый кредит Вы можете взять чеки на общую сумму не более 200,00 грн. (без ПДВ ) в день.
Причём чек можно брать только целиком, откусывать кусочек суммы от чека нельзя.
Нет, сам чек должен быть на сумму не больше 214 грн (или 240, если НДС20%), только тогда можно включить его в декларацию.


Quote
nikon
Вы же включаете в Декларацию не авансовый отчёт, а чеки.
Вашего ав. отчёта я не вижу, не знаю, сколько там чеков.
Но суть пункта 201.11 б) ПКУ заключается в том, что в податковый кредит Вы можете взять чеки на общую сумму не более 200,00 грн. (без ПДВ ) в день.
Причём чек можно брать только целиком, откусывать кусочек суммы от чека нельзя.
Один чек на суму 290 грн. (а т.ч. ПДВ 7 % - 19 грн.). ПН не буде. То мені тепер так як не можу включати навіть "кусочок", на 949 віднести дані 19 грн.?
Звісно



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Звісно
Дякую. Просто у деяких статтях пишуть, що можна включити "кусочок", але податківці трактують даний пп.201.11 б на свій лад і можуть зняти з пк дані "куски"
[zakon.rada.gov.ua]

б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).

Ну шо ж тут неоднозначного eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
[zakon.rada.gov.ua]

б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).

Ну шо ж тут неоднозначного eye popping smiley

Як відомо, у деяких випадках податковий кредит може бути відображено

без податкової накладної на підставі інших документів, що її замінюють. Так, зокрема, згідно з п.п. «б» п. 201.11 ПКУ підставою для включення сум «вхідного» ПДВ до податкового кредиту можуть бути касові чеки з фіскальним номером та ІПН продавця на суму (без ПДВ) не більше 200 грн. на день. Отже, гранична сума ПДВ, яку може бути включено за касовим чеком (касовими чеками) до податкового кредиту, становить не більше 40 грн. за день. Якщо ж за день величина «вхідного» ПДВ за касовим чеком (або сумарно за касовими чеками) виявиться більше 40 грн., то суму перевищення до податкового кредиту платник податків віднести не зможе.
Відповідно в ситуації, що розглядається в запитанні, платник податків за касовим чеком із сумою 360 грн. (у тому числі ПДВ — 60 грн.) має право включити

до податкового кредиту лише частину «вхідного» ПДВ у гранично допустимому розмірі — 40 грн., а от решту «вхідного» ПДВ — у сумі перевищення (20 грн.) — віднести до податкового кредиту не зможе.

Ось таке прочитала...
Quote
nikiticn
ясно що включати не буду - собі дорожче
Увы, но это так....
У меня была камеральная проверка на эту тему : инспектор податковой пересмотрела поштучно ВСЕ чеки !!!
Причём, не поленилась сверить оригиналы чеков с их же ксерокопиями !!!
Особенно осторожной нужно быть, когда в один день не один, а два-три-несколько чеков....Не дай Бог ошибиться в сумме на пару копеек и выскочить за эти 200,00 грн.
Ну что сегодня 200 гривен ??????? (((((
Quote
nikiticn

[zakon.rada.gov.ua]

б) касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку).

Ну шо ж тут неоднозначного eye popping smiley

Як відомо, у деяких випадках податковий кредит може бути відображено

без податкової накладної на підставі інших документів, що її замінюють. Так, зокрема, згідно з п.п. «б» п. 201.11 ПКУ підставою для включення сум «вхідного» ПДВ до податкового кредиту можуть бути касові чеки з фіскальним номером та ІПН продавця на суму (без ПДВ) не більше 200 грн. на день. Отже, гранична сума ПДВ, яку може бути включено за касовим чеком (касовими чеками) до податкового кредиту, становить не більше 40 грн. за день. Якщо ж за день величина «вхідного» ПДВ за касовим чеком (або сумарно за касовими чеками) виявиться більше 40 грн., то суму перевищення до податкового кредиту платник податків віднести не зможе.
Відповідно в ситуації, що розглядається в запитанні, платник податків за касовим чеком із сумою 360 грн. (у тому числі ПДВ — 60 грн.) має право включити

до податкового кредиту лише частину «вхідного» ПДВ у гранично допустимому розмірі — 40 грн., а от решту «вхідного» ПДВ — у сумі перевищення (20 грн.) — віднести до податкового кредиту не зможе.

Ось таке прочитала...

А хто це такоє пише - ЗІР їхній - чи просто експерД какийсь eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033999999999998