ЗСУ завдали удару по мосту поблизу Каховської ГЕС: у чому його важливість Українців попередили про грозу 11 серпня У Росії використовують лідерів етнічних меншин для мобілізації добровольців – ISW Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі Чи подовжить Рада військовий стан та мобілізацію в Україні: нардеп розповів "Він увесь час бухий": ексдепутат Держдуми РФ розповів про постійні пиятики Медвєдєва Стало відомо, як змінилася вартість найпопулярніших авто із пробігом після скасування нульового розмитнення Зірка "Сватів" Анна Кошмал відповіла, як відреагувала на позицію Добронравова щодо війни в Україні Ексдепутат Держдуми РФ розповів, хто з оточення Путіна був проти повномасштабної війни в України "Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": ексдепутат РФ про найближче оточення президента
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

1-ОПП

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1-ОПП
Шановні колеги, допоможіть будь ласка.
Є ТОВ на єдиному податку, в нього змінився єдиний засновник 100 %. Він же директор. Діяльності поки немає, найманих немає.
Зайшла у ЕК і побачила у розділі Головний бухгалтер - ПІБ старого засновника, який теж був один і він же директор. Наскільки я знаю він не подавав 1-ОПП на головного буха. Тобто була тільки реєстрація в ЄДР ну і для єдиного податку подавалася заява. Як туди потрапили дані? Чому ДПС сама ставить відповідального за БО?
І як тепер прибрати старого засновника з головного бухгалтера і чи треба вказувати нового засновника відповідального за БО через 1-ОПП?
Re: 1-ОПП
згідно Закону про бухоблік за облік є відповідальним директор, якщо в штаті немає головбуха, якщо головбух є вам потрібно подати 1-ОПП зміни з даними на нового головбуха
якщо змінюється директор 1-ОПП не подається, осільки відомості передає держреєстратор
Так головбуха і не було. Ні раніше, ні зараз. А в ЕК він вказаний, тобто вказаний старий директор-засновник у графі Головний бухгалтер. При зміні директора, він так і залишився. Ось у чому питання. Він так і буде там висіти?

Так і буде, звісно. Треба подавати 1-ОПП. Колись подавала і у графах головбуха писала - посада вакантна. Але ж це на папері, не знаю, чи можна так в електронному вигляді подати.
Дякую, але як подати 1-ОПП про відсутність гол. буха? В статті написано, що треба вказувати дату початку роботи на посаді гол. буха, а самого гол буха і посади немає. Немає взагалі найманих. Підприємство тимчасово не працює.
Roksolana2017
Дякую, але як подати 1-ОПП про відсутність гол. буха? В статті написано, що треба вказувати дату початку роботи на посаді гол. буха, а самого гол буха і посади немає. Немає взагалі найманих. Підприємство тимчасово не працює.
В случае отсутствия главного бухгалтера на предприятии, за ведение бухгалтерского и налогового учета отвечает директор. Как ранее писали коллеги, Вам необходимо заполнить 1-ОПП.
Электронный вариант 1-ОПП: J1312102
з позначкой «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку»
Уважаемые бухгалтеры, подскажите, пожалуйста.
Главный бухгалтер умерла 28 ноября. Об этом не знали и регистрировали НН с эл.подписью гл.бухгалтера 29 и 30 ноября. Надо подать 1-опп, что директор ответственный за ведение бух.учета. Не знаю какую дату ставить в 1-опп: 29 ноября, 30 ноября или 1 декабря? Очень нужна ваша помощь. Отзовитесь, пожалуйста.
Vishneva
Уважаемые бухгалтеры, подскажите, пожалуйста.
Главный бухгалтер умерла 28 ноября. Об этом не знали и регистрировали НН с эл.подписью гл.бухгалтера 29 и 30 ноября. Надо подать 1-опп, что директор ответственный за ведение бух.учета. Не знаю какую дату ставить в 1-опп: 29 ноября, 30 ноября или 1 декабря? Очень нужна ваша помощь. Отзовитесь, пожалуйста.

А за яку дату були ті податкові?!?!?!
Можливо є шанс "відкликати" їх і перепідписати вже підписом директора?!?!?!
В об'єднаному звіті ви ж ставитимете дату 28.11 і в Д5 і в 4-ДФ.
Вважаю шо і в 1-ОПП маєте ставити 28.11...
Але це виключно ІМХО...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Податкові накладні були за 15 листопада. Їх реєстрували 29 та 30 листопада з ел.підписом гол.бухгалтера. Тому не знаю, можна ставити в 1-опп дату зміни бухгалтера директором 29 листопада (28 помер головний бухгалтер), чи вже з 1 грудня оформляти.
Vishneva
Податкові накладні були за 15 листопада. Їх реєстрували 29 та 30 листопада з ел.підписом гол.бухгалтера. Тому не знаю, можна ставити в 1-опп дату зміни бухгалтера директором 29 листопада (28 помер головний бухгалтер), чи вже з 1 грудня оформляти.

Вважаю потрібно все-таки ставити дату 28-е. Помер же в цей день.
Відносно податкових - може й проскоче, 1-ОПП ви ж відправлятимете
вже в грудні...
Хтозна як в них подібні алгоритми перевірки налаштовані і чи
налаштовані взагалі confused smiley

Период в реестре выбираю Ноябрь и формирую 1-опп с датой 28.11.2021. Так? Или период - Декабрь?
Я думаю потрібно в поточному такі речі подавати...
Колись сама подавала - давно було - то з поточного...

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00061499999999998