Експерт: Визнання світом Голодомору геноцидом – найкращий пам’ятник невинним жертвам США зберігають «усі варіанти на столі» для відповіді на дії Росії – Держдеп Росія направляє до ОРДЛО кадрових військових – розвідка Астрономи виявили дві «невидимі» галактики В Украину несется потепление с дождями: где на выходных будет лить Киев снова засыплет снегом: синоптики назвали дату Українські військові провели стрільби з «Байрактарів» та «Джавелінів» на полігоні «Широкий Лан» Шквальный ветер и дожди: прогноз погоды У головному соборі Вселенського Патріархату відправлять літургію та панахиду за жертвами Голодоморів РФ створює істерію про наступ, аби виправдати можливу агресію проти України - Резніков
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дохід у юридичної особи на єдиному податку

Відправлено користувачем 1115231972 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. оподаткований дохід у юридичної особи на ЄП визначається як доходи мінус витрати?
Чим відрізняється дохід ЮО на загальній системі від доходу ЮО на єдиному податку. Дякую!
Почитайте ст. 292 ПКУ, там все написано. Доходи - це ваші грошові надходження в банк, касу. Є ще окремі випадки доходів.
На єдиному податку витрати не мінусуються.


Добрый день! Подскажите пожалуйста, мы ТОВ 3 группа единого налога с 5%, одна операция в месяц -сдача в аренду нежилого помещения, подаем декларацию по единому налогу как положено в срок ( квартал, полугодие, 9мес...), сейчас заметила в электронном кабинете в повідомленнях висит сообщение :

Податковий календар :
Юридична особа
Платник єдиного податку 3 групи
основна ДПІ
Граничний термін подачі Tue May 11 00:00:00 EEST 2021 :
J0100119 I квартал 2021 Податкова декларацiя з податку на прибуток пiдприємств


Податкова декларація з податку на прибуток підприємств?? это что такое, ошибка? или мы что-то пропустили?

Может было у кого-то подобное , поделитесь пожалуйста опытом.
Спасибо!
У мене в електронному кабінеті теж приходить повідомлення щодо здачі звіту, якого я не повинна здавати. Ігнорую.
Дякую! Також думаю, що помилка
Quote
ttkach1990
Дякую! Також думаю, що помилка

То вони як всіХда - запустили тіпа інформування про подачу звітності,
но видать за новими звітами з ЄСВ-ПДФО-ВЗ і декою по ПДВ - нєкаХда
доводить до ума...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день, юр лицо на едином налоги 5%, финансовая помощь не возвращена через 12 месяцев , ее зачисляем в доход и облагаем 5%? в декларации указываем в строке 1?
Quote
vbfgrt
Добрый день, юр лицо на едином налоги 5%, финансовая помощь не возвращена через 12 месяцев , ее зачисляем в доход и облагаем 5%? в декларации указываем в строке 1?

Да
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999998