"Червона кнопка" – це міф": Жданов розповів, що насправді є у ядерній валізці У Росії серед мобілізованих починається заколот: новобранці відмовляються їхати на війну і влаштовують бійки з командирами Чергова психологічна травма від приниження: психолог пояснив дивну поведінку Путіна Perseverance добув «щасливий» 13-й зразок ґрунту з Марса Чеченська куля та інші сценарії: політолог розповів, як Путін може втратити владу Путін - це Гітлер: конгресмен США розповів про геноцид українців, відповідь на ядерний удар та зброю для ЗСУ Астероїд, в який врізався зонд NASA, залишив «хвіст» уламків у 10 тисяч кілометрів Наташа Корольова заявила, що готова відправити чоловіка Тарзана вбивати українців Оборона росіян на Херсонщині частково обвалилась: експерт заявив, що почала сипатися лінія фронту Аномальна спека у жовтні: у кількох містах України потепліє до +22 градусів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Как отчитываться поквартально или раз в год?

Відправлено користувачем Juliaacco 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Подскажите...
ООО в 2018 год высокодоходник... в 2019 начинает отчитываться в налоговые органы поквартально по прибыли....
В 2019 году также остается высокодоходником , отчитывается поквартально....в 2020 году 450 тыс, отчитывается поквартально...в 2021 году убытки...
Как нужно отчитываться в 2021 году по прибыли? В 2022году?
Спасибо!
А при чем тут убытки? Ведь для определения высоко- и низкодоходника берется не чистый доход, а доход без вычета расходов.
после двух лет высокодоходников (2018,2019) , ТОВ поквартально отчитывалась и в 2020 году, но в 2020 году слетела со статуса высокодоходник. Как нужно отчитываться в 2021 году поквартально или раз в год?


Хто подає квартальну Декларацію

Нагадаємо, що Декларацію за I квартал 2021 року подають такі платники податку.

Юрособи – резиденти України, які за підсумками 2020 податкового (звітного) року отримали бухгалтерський дохід (за вирахуванням непрямих податків) понад 40 млн грн (п. 137.4, пп. "в" п. 137.5 ПКУ).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026899999999996