Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Штрафи за нереєстрація

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи може штрафувати перевірка за нереєстрацію пн за 2017 рік та заниження податкового зобов'язання?
вы гипотетически? по вопросу сроки для проверки 2017 уже прошли, по НКУ нет
Я смотрел семинар с участием юриста.
Его ответ: если к моменту начала карантина срок истек - тогда нельзя штрафовать.
Например ошибки в деке по НДС за 01.2017

Если прибыль за 2017 - то срок не истек и можно штрафовать
Т.к. карантин прервал срок иск.давности

Я знаю, что у юристов есть и др. точки зрения, но гни придерживается этой


Подскажите, плиз
Сейчас все еще не штрафуют за регистрацию ПН с опозданием?
Незареєстрована ПН за 30.07.2020 рік, як бути і які наслідки? Реєструвати тепер тим числом, яким фактично була чи можна змінити на поточну дату?
Quote
tevrostil
Незареєстрована ПН за 30.07.2020 рік, як бути і які наслідки? Реєструвати тепер тим числом, яким фактично була чи можна змінити на поточну дату?

Конечно датой возникновения первого события
Доброго дня! Зараз ще штрафують за нереєстрацію ПН ?
тобто несвоєчасну реєстрацію
Quote
TanyaB
тобто несвоєчасну реєстрацію
Нет. Карантин до 1 октября
Quote
FyDD
Я смотрел семинар с участием юриста.
Его ответ: если к моменту начала карантина срок истек - тогда нельзя штрафовать.
Например ошибки в деке по НДС за 01.2017

Если прибыль за 2017 - то срок не истек и можно штрафовать
Т.к. карантин прервал срок иск.давности

Я знаю, что у юристов есть и др. точки зрения, но гни придерживается этой
Есть такое по срокам:

Щодо термінів зберігання документів (лист ДПС від 02.07.2021 р. № 2606/ІПК/99-00-04-03-03-09)

Платник податків просить надати індивідуальну консультацію з питань щодо продовження термінів зберігання документів на час карантину та можливості знищення документів у 2021 році за 2018 рік за умови проведення перевірки.

Передбачені п. 44.3 ст. 44 Кодексу терміни зберігання документів продовжуються на період зупинення відліку строку давності у випадках, передбачених п. 102.3 ст. 102 Кодексу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031499999999995