«Золоте безумство»: у Навального виклали новий фільм про палац Путіна Hubble знайшов аномальну чорну діру, яка допомагає зіркам народжуватися Астрономи виявили сліди води в атмосфері екзопланети Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога Марсіанський зонд NASA «ожив» після потужної пилової бурі Ціни на житло за 2021 рік зросли більш ніж на 15%: які квартири подорожчали більше Український космодром можуть збудувати на березі Чорного моря - вже визначили місце В Україну повертаються морози, сніг і хуртовини Найпоширеніші причини смертності в Україні за 2021 рік НАТО проведе масштабні навчання за Полярним колом
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація ПН на бюджетні кошти

Відправлено користувачем Milak123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня
Підскажіть будь -ласка, хтось мав справу з бюджетними організаціями?
Ситуація така:
Надали послуги СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ШКОЛІ - оплата була з Казначейства
Ми платники ПДВ - як правильно зареєструвати їм податкову
Допоможіть будь - ласка
а як саму податкову накладну заповнювати?


Так як на не платника ПДВ.
дякую всім
код 100000000 и Неплатник?
у меня бюджетники (больницы, санчасти, аптеки и т.п.)- 50/50, и плательщики, и нет- смотрите в реестрах
Я работаю в бюджетной организации и мы плательщики НДС
как вы заполняете им налоговуюнакладную?
школу эту не нашла в реестре
тогда как обычно на неплатника
Quote
Milak123
школу эту не нашла в реестре
Ну значит они не НДСники. Значит 100000000000 Неплатник
Лучше всего звонить и спрашивать.
Покупці розраховуються з нами через Казначейський рахунок. Ми виписуємо пн датою отримання коштів.

Отже, в разі отримання постачальником оплати за поставлені товари/послуги, безпосередньо за рахунок бюджетних коштів, зокрема з відповідного рахунку в органах Державного казначейства за кодом економічної класифікації видатків бюджету 2610, то дата виникнення податкових зобов'язань з ПДВ має визначатися відповідно до пункту 187.7 статті 187 Кодексу. ІПК від 05.12.2018 № 5107/6/99-99-15-03-02-15/ІПК «Щодо правомірності застосування постачальниками вимог пункту 187.7 статті 187 ПКУ», ДФС України


А як тоді зрозуміти цей абзац з консультації?
У випадку, якщо отримувач бюджетних коштів розраховується з постачальником товарів/послуг за рахунок таких отриманих бюджетних коштів, то податкові зобов'язання з ПДВ у постачальника товарів/послуг виникатимуть відповідно до пункту 187.1 статті 187 Кодексу, тобто за правилом «першої події».???
Я думаю шо в підприємства можуть бути і бюджетний і "комерційний" рахунок.
І обидва в Казначействі, на бюджетному виключно кошти на реалізацію видатків бюджету.
А на "комерційний" їм платять з бюджету для фінансування для інших потреб.
Як вони відрізняються на жаль нінаю - але і ПДВ буде відповідно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Когда-то были письма налоговой с рекомендациями, что в договоре указывать "....оплата за товары/услуги производится за счет бюджетных денег ...". Бюджетники могут платить и со своих заработанных денег, и с различных благотоворительных, хотя счета у них у всех в казначействе. Также, бюджетники могут быть плательщиками НДС. Вывод: прописать в договоре пункт о назначении денег, Если бюджетные - НН по дате плате платежа. И связаться с их бухгалтерией , выяснить на кого выписывать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417