Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі" Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися "Так нас ніхто не ображав". Жителі тимчасово окупованого півдня йдуть у партизани Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті Кілограмовий торт "Карамелька" за 30 хвилин: готуємо без розкочування коржів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Розрахунок коригування код104

Відправлено користувачем kris18 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Отримали аванс від покупця і зареєстрували податкову накладну, але змінилася ціна на товар на момент відгрузки. Сума по накладній не міняється, просто зменшили кількість товару.
Тобто треба відкоригувати одночасно вартість та кількість в податковій накладні.
В розрахунку коригування вказую перший рядок як податковій накладній але ціна з мінусом, другий рядок змінюю кількість і ставлю нову ціну.
Розрахунок коригування не прийнято: Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Причина 104. Значення
поля "Обсяги постачання" повинне бути більше нуля
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Причина 104. Рядок
наразі присутній в податковій накладній, яка коригується.

Як же правильно відкорегувати накладну?confused smiley
напишите в цифрах что вы вписали в рк пжл
Минусовать нужно количество, а не цену. Например,
стр 1 -5 шт* 20 грн=-100
стр 2 +4шт* 25 грн=100
Это если в НН была одна строка. Если больше, номер второй строки РК будет следующим свободным.

код 104. я мінусувала саме ціну, бо в мене мінялась ціна товару, а не кількість, а к-сть в податковій то вже залежність smiling smiley У стовпчику 2.2 РК у рядку з новою + ціною ставите ту циферку, що у рядку товару що корегується. Повинно пройти.

Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Blick
Минусовать нужно количество, а не цену. Например,
стр 1 -5 шт* 20 грн=-100
стр 2 +4шт* 25 грн=100
Это если в НН была одна строка. Если больше, номер второй строки РК будет следующим свободным.

Пройшов цей варіант! Дуже вам дякую!)
Добрый день,
вопрос тоже касается корректировки но только с кодом 102

Правильно ли я могу поступить, проверьте, пожалуйста. Зарегистрировала нн от 20.09 по предоплате вовремя, но сейчас увидела, что сумма НДС из-за округления не пошла на 5 коп. Могу ли я выписать и сама зарегистрировать с опозданием расчет корректировки "+" на эти 5 коп с кодом причины 102 ( у меня появиться в количестве четвертый знак после запятой)???? Помогите, пожалуйста
vlasta
код 104. я мінусувала саме ціну, бо в мене мінялась ціна товару, а не кількість, а к-сть в податковій то вже залежність smiling smiley У стовпчику 2.2 РК у рядку з новою + ціною ставите ту циферку, що у рядку товару що корегується. Повинно пройти.
Ну это ж по логике так, а ведь фискалы и логика - понятия несовместимые.
Хотя, и другая логика есть. Код 104 - это смена номенклатуры, поэтому количество номенклатуры минусовать надо.
OksanaOksana
Добрый день,

Правильно ли я могу поступить, проверьте, пожалуйста. Зарегистрировала нн от 20.09 по предоплате вовремя, но сейчас увидела, что сумма НДС из-за округления не пошла на 5 коп. Могу ли я выписать и сама зарегистрировать с опозданием расчет корректировки "+" на эти 5 коп с кодом причины 102 ( у меня появиться в количестве четвертый знак после запятой)???? Помогите, пожалуйста
Думаю, можете. Я бы так и поступила. Но лучше этот вопрос с покупателем согласовать, вдруг ему это не понравится и он захочет полностью снятия неправильной НН и выписку новой. А покупатель всегда прав, если не переубедите.
Blick? а что Вы думаете по моей ситуации?
Blick

Добрый день,

Думаю, можете. Я бы так и поступила. Но лучше этот вопрос с покупателем согласовать, вдруг ему это не понравится и он захочет полностью снятия неправильной НН и выписку новой. А покупатель всегда прав, если не переубедите.

Спасибо Вам большое
доброе утро, подскажите пож. как сделать рк и и нн? покупатель оплатил по счету 1 сумма условно 10 000, затем отгрузка на 9000 грн., на следующий день делает возврат товара на 800 грн. и пишет письмо что б переплату 1800 грн. по этому счету перенесли на счет 2 , и в этот же день по счету 2 идет отгрузка на 5000 грн.
вижу так
делаем рк 1 с товаром который вернули код 102 сумма 800 грн.
делаем рк 2 с товаром который не был отгружен код 103 сумма 1000 грн.
выписываю нн по счету 2 на сумму 5000 грн.?
Я бы сделала один РК на 1800 датой письма, потому как при возврате деньги остаются у Вас и события для РК нет.
спасибо, а какой код причины указать? 103?
Пересмотрела как мне поставщик делает, у меня корректировки по письму часто бывают. Чаще делают с кодом 102, снимают всю строку из НН и добавляют новую с правильным количеством. С кодом 103 делают, если строка НН снимается полностью, т.е. один из предоплаченных товаров не получен вообще.
спасибо, буду разбираться, а налоговую я выписываю на всю сумму реализация?
Розрахунок коригування від 28.09 зареєстрований 18.10. Чи можу я його включити в декларацію за вересень, чи уже тільки в жовтневу?
alisona
спасибо, буду разбираться, а налоговую я выписываю на всю сумму реализация?
Ну да, РК же на минус будут, в итоге все сойдется.
Очень привлекает идея сделать сразу нулевой РК, в котором добавить номенклатуру из счета №2, а потом выписать НН на разницу, но не уверена, что это правильно.
kris18
Розрахунок коригування від 28.09 зареєстрований 18.10. Чи можу я його включити в декларацію за вересень, чи уже тільки в жовтневу?
Зависит от того Вы поставщик или покупатель, и РК минусовый или на плюс. В общем, если включение этого РК уменьшает сумму к оплате в бюджет по декларации, то вы можете включить его только в месяце регистрации. А если сумма в бюджет увеличивается, то Вы должны включить РК в месяце выписки.
Blick

Зависит от того Вы поставщик или покупатель, и РК минусовый или на плюс. В общем, если включение этого РК уменьшает сумму к оплате в бюджет по декларации, то вы можете включить его только в месяце регистрации. А если сумма в бюджет увеличивается, то Вы должны включить РК в месяце выписки.

Постачальник, РК нульовий
Я бы включила в месяце выписки, на результат не влияет.
Blick
Я бы включила в месяце выписки, на результат не влияет.

Дякую!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000447